Gwen Stefani představila vůni, laky i oděvní kolekci

  • Gwen Stefani představila vůni, laky i oděvní kolekci Fotogalerie (12)
    • 08.01.2014
    • Tisk

    Gwen Stefani už dávno neslaví úspěchy „jenom“ jako zpěvačka, ale také jako stylová ikona, která spojila jméno s řadou kosmetických i oděvních značek.

    Sdílejte článek:

A na tomto poli má frontwoman No Doubt opět celou řadu novinek.

Gwen Stefani už v minulosti propůjčila jméno nejrůznějším oděvním značkám a přišla také s vlastními módními řadami L.A.M.B. a Harajuku Lovers.

Žhavou novinkou je neformální řada vzdušného základového oblečení DWP (design with purpose), kde záleží hlavně na materiálech a kvalitě provedení.

Spolu se zpěvačkou se na nové jarní kolekci podílel expert na denimovou módu Michael Glasser.

Celkem v ní nabídnou 18 kusů oděvů.

Celá kolekce se bude vyrábět v Glasserově fabrice ve městě Vernon v Kalifornii, která už produkuje například úspěšnou značku Rich and Skinny.

„Jednotlivé designy jsou velmi jednoduché, protože jsou určené ke každodennímu nošení. Navíc tentokrát všechny kousky z kolekce vznikají na jediném místě, což je pro mě něco nového a odlišného od předchozích projektů, kdy například výrobky z řady L.A.M.B. vznikaly v několika továrnách po celé zemi. Všechno je jiné a nové,“ uvedla Gwen Stefani.

Kalhoty z kolekce DWP imitují kůži nebo používají hadí vzory. Zákaznice se dále můžou těšit na volná tílka, motorkářské vesty a bolerka se vzory a v zářivých barvách.

„Snažila jsem se pokrýt všechny základní kousky, které by neměly chybět v šatníku žádné ženy,“ dodala Gwen, která je teď v sedmém měsíci těhotenství.

Kromě DWP Gwen Stefani představila také vůni její vlastní značky Harajuku Lovers.

Od začátku letošního roku je v prodeji řada sedmi nových barevných odstínů laků na nehty od OPI, na které se podílela.

Krom aktivit v oděvním a kosmetickém průmyslu zpěvačka naznačila také hudební plány, k nimž ale zatím neprozradila nic konkrétního.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz