Daft Punk vystoupí na předávání hudebních cen Grammy

  • Daft Punk vystoupí na předávání hudebních cen Grammy Fotogalerie (1)
    • 08.01.2014
    • Tisk

    Elektronické duo Daft Punk vystoupí poprvé od roku 2008 v přímém přenosu televizního pořadu …

    Sdílejte článek:

Elektronické duo Daft Punk vystoupí poprvé od roku 2008 v přímém přenosu televizního pořadu. Stane se tak v rámci vysílání slavnostního předávání hudebních cen Grammy.

Daft Punk se navíc 26. ledna připojí také spolupracovníci na jejich mega hitu „Get Lucky“ Pharrell Williams a Nile Rodgers.

Jejich hostem bude také soulová legenda Stevie Wonder.

„Dozvěděli jsme se, že si v roce 2008 pochvalovali vystoupení s Kanye Westem, a tak jsme se rozhodli je znovu oslovit i tentokrát,“ řekl magazínu Rolling Stone producent Ken Ehrlich.

„Jednání se táhla několik měsíců a jsme rádi, že se nakonec rozhodli být součástí letošního televizního přenosu. Na detailech jejich vystoupení se stále pracuje, ale už samotný fakt, že se nám podařilo s touto ikonickou formací dohodnout televizní vystoupení, je nanejvýš vzrušující.“

Daft Punk jsou nominováni na cenu Grammy celkem v pěti kategoriích. Prestižní zlatý gramofonek si můžou odnést např. za album roku nebo nejlepší taneční/elektro­nické album roku.

Vystoupení na předávání hudebních cen Grammy bude zároveň prvním, kdy Daft Punk naživo představí muziku z aktuálního alba, které vydali už v květnu 2013.

Dalšími potvrzenými hvězdami večera jsou např. Kendrick Lamar nebo P!nk.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz