Ani Meat Loaf nedokáže zůstat v hudebním důchodu

  • Ani Meat Loaf nedokáže zůstat v hudebním důchodu Fotogalerie (8)
    • 07.01.2014
    • Tisk

    V posledních letech se to stává celé řadě interpretů a kapel: oznámí konec kariéry, nebo alespoň, že …

    Sdílejte článek:

V posledních letech se to stává celé řadě interpretů a kapel: oznámí konec kariéry, nebo alespoň, že už nebudou koncertovat, a za pár měsíců nebo let se vracejí na pódia.

Dalším takovým je i Meat Loaf, který se do akce vrátí téměř přesně 12 měsíců poté, co ohlásil, že jde do hudebního důchodu.

V únoru zamíří do Las Vegas, kde odehraje šňůru čtyřiadvaceti koncertů v Planet Hollywood Resort and Casino v rámci projektu The Rocktellz & Cocktails.

V květnu 2013 přitom Meat Loaf oznámil, že už nikdy nebude vyjíždět na turné kvůli „nočním stresům“, ale že místa jako Vegas mu umožní čas od času vystupovat.

Formát The Rocktellz & Cocktails nabízí kompletní rockové koncerty, v jejichž rámci pak vystupující umělci a kapely vyprávějí různé příběhy. Jsou podobné jako Unplugged show, jež nabízí televize VH1 a MTV.

„Při podzimním koncertu ve Vegas jsem se na podzim skvěle bavil a těšil jsem se, že si něco podobného zopakuji. Když mě o to požádali, okamžitě jsem souhlasil,“ uvedl Meat Loaf.

„Tahle show je pro mě mnohem víc, než jen další koncert. Formát RockTellz & Cocktails mi totiž umožňuje přidat něco navíc. Můžu tak nabídnout muziku, hraní a divadlo a dělat věci, které na klasickém turné nejsou možné. Skvěle se při tom bavím a je to vidět,“ vysvětluje zpěvák.

RockTellz & Cocktails je další produkcí, kterou ve Vegas připravuje Adam Steck ze společnosti SPI Entertainment, jenž stojí také za Human Nature, The Australian Bee Gees Show nebo Thunder From Down Under.

Meat Loaf bude v Planet Hollywood vystupovat od 13. února do 8. dubna 2014.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.