Bubeník Joey Jordison prý ze Slipknot sám neodešel

  • Bubeník Joey Jordison prý ze Slipknot sám neodešel Fotogalerie (3)
    • 03.01.2014
    • Tisk

    Když američtí Slipknot v prosinci oznámili, že se jejich cesty rozešly s bubeníkem Joeyem Jordisonem, …

    Sdílejte článek:

Když američtí Slipknot v prosinci oznámili, že se jejich cesty rozešly s bubeníkem Joeyem Jordisonem, byl to pro jejich fanoušky velký šok.

Teď se zdá, že oficiální prohlášení kapely nejvíc šokovalo bubeníka samotného.

Joey Jordison se k události poprvé vyjádřil ve středu 1. ledna na Facebooku.

Trvá na tom, že on sám z kapely neodešel a uvádí, že je rozhodnutím kapely „šokovaný a zničený“.

Stejně jako kapela, i Jordison uvedl, že zatím nebude rozebírat podrobnosti odchodu z kapely, i tak ale jeho slova vrhají na situaci nové světlo.

Dnes už bývalý bubeník a jeden ze zakladatelů Slipknot píše:

„Nový rok bych chtěl začít vyjádřením k drbům a spekulacím o mém odchodu ze Slipknot. Chci, aby bylo naprosto jasné, že já sám jsem ze Slipknot neodešel. Tahle kapela byla mým životem 18 let a nikdy bych ji, ani mé fanoušky, neopustil. Tyto zprávy mě šokovaly a zaskočily stejně jako vás všechny. I když bych toho chtěl hodně říct, musím zatím o podrobnostech mlčet. Chtěl bych vám poděkovat za neochvějnou lásku a podporu a přeji všem šťastný a zdravý nový rok.“

Frontman kapely Corey Taylor se k zásadní personální změně v řadách Slipknot vyjádřil v rozhovoru pro minneapoliské rádio 93X.

„Je to pořád tak čerstvé a v zákulisí se děje spousta věcí, o kterých nemá veřejnost tušení, takže o tom teď nemůžu nic moc říkat. Můžu jen potvrdit, že jsme se s Joeym rozešli. Jakmile budeme moci říct něco víc, uděláme to. Snažíme se chránit jeho i sebe, chceme si být jistí, že všechno uděláme správně, protože to je to, co se od nás očekává a co by se očekávalo od našich fanoušků,“ uvedl Taylor hned v prvním rozhovoru po oznámení o odchodu Joeyho Jordisona.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.