Taylor Swift bere spolupráci jako studium nových věcí

  • Taylor Swift bere spolupráci jako studium nových věcí Fotogalerie (3)
    • 27.12.2013
    • Tisk

    Díky albu „Red“ se americká zpěvačka Taylor Swift zařadila mezi prominentní skladatele, kteří stále rozšiřují hudební paletu. V podobném duchu chce pokračovat i na příští desce.

    Sdílejte článek:

Taylor Swift také opět hodlá využít služeb řady věhlasných spolupracovníků. „Opravdu miluju obohacující splupráci,“ řekla zpěvačka magazínu Billboard.

Jeho redaktoři velmi vytíženou umělkyni odchytili při krátké návštěvě Los Angeles, kde propagovala píseň „Sweeter Than Fiction“ z filmu One Chance.

„Vnímám to jako učení se něčemu novému navzájem. Chci se pohybovat v blízkosti lidí, kteří rádi skládají písničky a roky se tomu věnují. Vždycky, když jsem ve studiu, učím se a poznávám nové perspektivy. Je super učit se novým věcem v souvislosti s pátým albem,“ dodala Taylor Swift.

„Jakmile vydám desku, hned začínám přemýšlet nad tím, jak by měla vypadat ta příští. Snažím se vždy o nový zvuk a líbí se mi, že lidé můžou stále hádat, s čím přijdu příště,“ vysvětlila.

Taylor Swift se 18. prosince v Los Angeles účastnila akce Society of Composers and Lyricists gala, kam zamířila po úspěšném stadionovém turné v Austrálii.

Její píseň „Sweeter Than Fiction“, která zní v závěrečných titulcích filmového příběhu o Paulu Pottsovi, vítězi soutěže Britain´s Got Talent, získala nominaci na filmovou cenu Zlatý glóbus a má šanci také na Grammy.

Zpěvačka skládala píseň z pohledu Pottsovy manželky.

Jakmile měla hotový základ, oslovila ke spolupráci kytaristu skupiny Fun Jacka Antonoffa.

Vytvořit filmovou hudbu si tak vyzkoušela podruhé v pořadí a rozhodně se takovouto tvorbou hodlá zabývat i v budoucnu.


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz