Taylor Swift bere spolupráci jako studium nových věcí

  • Taylor Swift bere spolupráci jako studium nových věcí Fotogalerie (3)
    • 27.12.2013
    • Tisk

    Díky albu „Red“ se americká zpěvačka Taylor Swift zařadila mezi prominentní skladatele, kteří stále rozšiřují hudební paletu. V podobném duchu chce pokračovat i na příští desce.

    Sdílejte článek:

Taylor Swift také opět hodlá využít služeb řady věhlasných spolupracovníků. „Opravdu miluju obohacující splupráci,“ řekla zpěvačka magazínu Billboard.

Jeho redaktoři velmi vytíženou umělkyni odchytili při krátké návštěvě Los Angeles, kde propagovala píseň „Sweeter Than Fiction“ z filmu One Chance.

„Vnímám to jako učení se něčemu novému navzájem. Chci se pohybovat v blízkosti lidí, kteří rádi skládají písničky a roky se tomu věnují. Vždycky, když jsem ve studiu, učím se a poznávám nové perspektivy. Je super učit se novým věcem v souvislosti s pátým albem,“ dodala Taylor Swift.

„Jakmile vydám desku, hned začínám přemýšlet nad tím, jak by měla vypadat ta příští. Snažím se vždy o nový zvuk a líbí se mi, že lidé můžou stále hádat, s čím přijdu příště,“ vysvětlila.

Taylor Swift se 18. prosince v Los Angeles účastnila akce Society of Composers and Lyricists gala, kam zamířila po úspěšném stadionovém turné v Austrálii.

Její píseň „Sweeter Than Fiction“, která zní v závěrečných titulcích filmového příběhu o Paulu Pottsovi, vítězi soutěže Britain´s Got Talent, získala nominaci na filmovou cenu Zlatý glóbus a má šanci také na Grammy.

Zpěvačka skládala píseň z pohledu Pottsovy manželky.

Jakmile měla hotový základ, oslovila ke spolupráci kytaristu skupiny Fun Jacka Antonoffa.

Vytvořit filmovou hudbu si tak vyzkoušela podruhé v pořadí a rozhodně se takovouto tvorbou hodlá zabývat i v budoucnu.


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.