DVD Na Kloboučku aneb best sessions part 2

Třetí a závěrečné DVD věnované legendárnímu pořadu Na Kloboučku vychází 1. prosince jako bezplatná příloha časopisu REPORT. Obsahuje výběr nejzajímavějších skladeb a jam sessions z let 1995–2002 a volně tak navazuje na úspěšné tituly  „Michal Pavlíček & friends – Best of Klobouček“ (červen 2005) a „Na Kloboučku – Best Sessions Part 1“ (září 2007).
**Tentokrát je menu DVD ještě obsáhlejší a nabitější: nabídne hity Beatles, Rolling Stones, Janis Joplin, Lennyho Kravitze, Tiny Turner, Alberta Kinga, Neneh Cherry ad. v osobitém podání předních domácích interpretů.
Uvidíte např. Báru Basikovou, Načevu, Ivu Bittovou, Tonyu Graves, Ilonu Csákovou, Radůzu, Kamila Střihavku, Radima Hladíka, Luboše Andršta, Andreje Šebana a mnohé další. Z kapel se prezentují Support Lesbiens, Buty, Laura a její tygři, Visací zámek, Tata Bojs či Abraxas, nechybí ani ukázky z tvorby Stromboli, Hudby Praha nebo Colorfactory.  
Dvouhodinový dokument režiséra Jiřího Chlumského v dramaturgii Michala Pavlíčka, Ondřeje Konráda a Jardy Hudce obsahuje celkem 26 skladeb a je věnován vzpomínce na již nežijící pěvecké osobnosti Pavlu Kapitánovou a Vladimíra Tesaříka.
Koproducentem DVD je Česká televize.  
Tracklist DVD, ukázky a další info na www.ireport.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.