Richie Sambora se možná příští rok vrátí k Bon Jovi

  • Richie Sambora se možná příští rok vrátí k Bon Jovi
    • 17.12.2013
    • Tisk

    Richie Sambora stále trvá na tom, že jeho odchod z Bon Jovi v průběhu světového turné nenastal kvůli neshodám se členy kapely, ale z rodinných důvodů.

    Sdílejte článek:

Kytarista Bon Jovi teď plátku Hollywood Reporter řekl, že jeho práce v Bon Jovi je na čtyřiadvacet hodin denně sedm dní v týdnu.

Dodal také, že tím pádem neexistuje nějaké „teď jdu domů“.

„Přišel jsem už o velkou část života mého dítěte. Najednou dojdete do bodu, kdy si uvědomíte, co je pro vás opravdu důležité,“ prohlásil Sambora.

Potřeboval proto prý volno, aby se mohl věnovat dceři, kterou má s herečkou Heather Locklear a která právě po vzoru matky startuje hereckou kariéru.

Věnovat se chtěl také vlastní mámě, jež si pochroumala kyčelní kloub.

„Všechno má svůj čas a poprvé za hodně dlouhou dobu jsem potřeboval být sám se sebou. Získal jsem čas na to, abych dospěl, protože rock´n´roll z vás neustále dělá sedmnáctiletého,“ doplnil hudebník.

A jak to vidí Sambora s dalším působením v Bon Jovi?

„Určitě o tom uvažuji. Není mezi námi žádné napětí. Vycházíme spolu dobře po třicet let a to už je sakra dobré manželství.“

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.