Slipknot přišli o jednoho ze zakladatelů, bubeníka Jordisona

  • Slipknot přišli o jednoho ze zakladatelů, bubeníka Jordisona Fotogalerie (3)
    • 16.12.2013
    • Tisk

    Američtí metalisté Slipknot v oficiálním tiskovém prohlášení oznámili, že kapelu po letech opouští …

    Sdílejte článek:

Američtí metalisté Slipknot v oficiálním tiskovém prohlášení oznámili, že kapelu po letech opouští jeden ze zakládajících členů a odvěký bubeník Joey Jordison.

„S velkou bolestí, ale také tichým respektem, jsme nuceni oznámit, že se Joey Jordison a Slipknot z osobních důvodů rozcházejí. Joeymu přejeme jen to nejlepší, ať už mu budoucnost přinese cokoliv.“

V prohlášení se dále píše: „Je nám jasné, že budete chtít vědět, jak a proč se to muselo stát. Uděláme všechno pro to, abychom na vaše otázky co nejdříve odpověděli.“

Slipknot dále ujistili fanoušky, že i bez výrazné osobnosti Joeyho Jordisona, který se do značné míry podílel také na tvorbě kapely, budou pokračovat.

„To, jak moc máte rádi nás i naši muziku, nás žene k tomu, abychom pokračovali a příští rok si pospíšili s novým materiálem. Doufáme, že to pochopíte a budete nás v budoucích plánech Slipknot podporovat.“

Joey Jordison strávil posledních pár měsíců na turné s novým projektem Scar the Martyr.

Jeho bezejmenné debutové album vyšlo letos 1. října pod hlavičkou Roadrunner Records.

Odchod slavného bubeníka ze Slipknot zřejmě fanoušky hodně překvapil.

Ještě v nedávném rozhovoru pro australský magazín Loud totiž Jordison mluvil tak, že nic nenaznačovalo tomu, že by se podobná zásadní změna chystala.

Když se ho ptali na budoucnost Slipknot, odpověděl: „Můžu mluvit jenom za sebe. Už před delší dobou a v řadě rozhovorů jsem zmiňoval, že mám hotovou spoustu materiálu. Slipknot čeká světlá budoucnost. Nikam nemizíme. V kapele je devět excentrických týpků a někteří z nás jsou aktivnější než jiní. Mám toho v záloze hromadu. Mám rád, když jsem neustále zaneprázdněný. Dokud tu jsem, chci toho vyprodukovat co nejvíc. A mám pocit, že čím víc toho dělám, tím je to lepší,“ uvedl Jordison.

Minulý týden bylo oznámeno, že kytarista Slipknot Jim Root vynechá začátkem příštího roku americké turné s kapelou Stone Sour, v níž působí společně s frontmanem Coreym Taylorem.

Jako důvod uvedli právě fakt, že čas využije na skládání nové muziky pro Slipknot.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze