V březnu se do Prahy vrátí festival Electronic Beats

  • V březnu se do Prahy vrátí festival Electronic Beats Fotogalerie (3)
    • 06.12.2013
    • Tisk

    Organizátoři mezinárodního hudebního programu Telekom Electronic Beats oznamují termíny …

    Sdílejte článek:

Organizátoři mezinárodního hudebního programu Telekom Electronic Beats oznamují termíny hudebních festivalů Electronic Beats pro jaro 2014.

Fanoušci se můžou těšit na čtyři hudební akce v Evropě.

Série festivalů odstartuje 28. března v Praze, 4. dubna bude pokračovat ve Varšavě, 11. dubna v Bratislavě a skončí 23. května v Kolíně nad Rýnem.

Podzimní hudební festivaly Electronic Beats sezony 2013 s hvězdami jako Woodkid, Giorgio Moroder, Disclosure, Efterklang nebo Nôze, byly okamžitě vyprodané.

Záznamy nejzajímavějších momentů z těchto festivalů v Podgorici, Budapešti, Záhřebu, Drážďanech a Vídni si můžete přehrát přes mobilní aplikace Electronic Beats Video a Electronic Beats Radio.

Konkrétně Electronic Beats Radio bylo právě digitálním periodikem Android Apps Magazine vyhlášeno nejlepší mobilní aplikací roku 2013 se zaměřením na hudbu a označeno redakcí jako absolutní „must-download“ pro fanoušky elektronické hudby.

Vstupenky na jarní sérii festivalů roku 2014 půjdou do prodeje v půlce ledna přes web acke a mobilní aplikace Electronic Beats Apps.

Electronic Beats tradičně zahrnuje nejrůznější mediální platformy, přičemž všechny aktivity se prolínají v rámci domovské stránky Electronicbeat­s.net, která nabízí veškeré informace o umělcích a událostech spojených s tímto konceptem.

Tato stránka nabízí také vlastní EB Radio a EB Video se zaměřením na současnou hudbu.

Součástí tohoto portfolia je velmi ceněný tištěný hudební časopis Electronic Beats a DVD magazín Slices, oba vycházejí čtvrtletně prostřednictvím vybraných distribučních kanálů.

www.electronicbeats.net
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.