Skyline vystoup9 v Roxy

Skyline jsou jak rozjetá, skvěle fungující mašina! Nedávno, v beznadějně vyprodané Flédě natáčeli DVD a předvedli naprosto strhující show s výbornými projekcemi, světly ale hlavně parádním hudebním výkonem, na jaro připravují nové album, ke svým dosavadním oceněním z minulých let přidali nedávné vítězství v hudebních cenách ALMA 2007, čerstvě jsou nominování na nejlepší POP/DANCE kapelu v Hudebních cenách Óčka 2007 a před sebou mají posledních pár letošních koncertů. Jedním z nich bude i koncert v pražském klubu Roxy, který se uskuteční 28.listopadu.

 

Skyline slibují, že do koncertu půjdou jako vždycky „po hlavě“ i srdcem. Stejně intenzivní show jako v Brně předvedou Skyline i v Roxy. Pro Skyline bude koncert v Roxy velmi významný, protože to bude přesně po třech letech návrat do jejich domovského klubu, kde vyrůstali a taky odehráli spoustu pro zásadních koncertů. I v Roxy se tedy můžeme těšit na nějaký ty specialitky..

 

Vstupenky na koncert jsou k dispozici v předprodejích sítí Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal v ceně 180,– Kč. Na místě pak za 220,– Kč.

 

Start je v 19:00.

 

Více info na:

 

www.skylineweb.cz

www.myspace.com/skylinecz

www.youtube.com/user/skylinetv

www.dsmacku.com

www.myspace.com/…ckupromotion

www.roxy.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.