Southpaw se představí v Akropolis

  • Southpaw se představí v Akropolis Fotogalerie (10)
    • 01.01.2009
    • Tisk

    Pražská kapela Southpaw odehraje v sobotu 13.10.2007 v Pa­láci Akropolis svůj poslední letošní samostatný pražský koncert.

    Sdílejte článek:

Pražská kapela Southpaw odehraje v sobotu 13.10.2007 v Pa­láci Akropolis svůj poslední letošní samostatný pražský koncert.
Ačkoliv členové Southpaw pracují též na několika svých vedlejších projektech, v současné chvíli se také intenzivně věnují přípravám nového koncertního materiálu. Vystoupení v Akropoli bude zakončení podzimního Heartdisk tour, ale zároveň i premiérou několika nových písní. Jako host vystoupí Klárka Nemravová, známá ze svého letitého působení v Tatabojs, která s Gregorym právě rozjela nový projekt Ghostmother.
Gregory navíc v těchto dnech dokončuje produkci a aranže nového alba jeho otce – Jana Buriana, na kterém se podílel i Mikoláš Růžička ( člen Ghostmother). Album se bude jmenovat Muži jsou křehcí, točí se u Ondřeje Ježka a je protkané současným zvukem elektra a hip-hopovými beaty.
Karzi zase dokončuje debutové album svého projektu Trip Fontain, který má se svým bratrem Maxem. Toto album vyjde příští rok, kdy se s Trip Fontain se setkáme i na koncertních podiích. Od ledna však všichni členové Southpaw začínají točit jejich nové album. I to by se mělo objevit na pultech v průběhu příštího roku.
Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a v pokladně Paláce Akropolis za 130,– Kč, na místě za 150,– Kč.
Koncert začíná v 19:30. Více info na: www.myspace.com/southpawtheband
www.palacakropolis.cz
www.myspace.com/…ckupromotion
www.dsmacku.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.