30 Seconds To Mars v krátkém filmu oslavují Los Angeles

  • 30 Seconds To Mars v krátkém filmu oslavují Los Angeles Fotogalerie (12)
    • 31.10.2013
    • Tisk

    Kanye West, Lindsay Lohan, James Franco a Selena Gomez jsou mezi známými tvářemi, které se poeticky vyjadřují o městě Los Angeles v krátkém filmu „City of Angels“.

    Sdílejte článek:

Desetiminutový klip režíroval frontman 30 Seconds To Mars Jared Leto.

Ve snímku City of Angels uvidíte kapelu, jak hraje nad panorámatem města, fotky z dětství jejích tří členů, současné hollywoodské hvězdy, ale také osoby ztělesňující už nežijící ikony Michaela Jacksona a Marilyn Monroe, které mluví o propojení s městem a o tom, co pro ně Los Angeles znamená.

„Město andělů je místem, kde jsem se znovu našla,“ uvádí herečka Lindsay Lohan.

Jared Leto zase říká: „Nebýt tohoto města, neměl bych nic.“

Kanye West má s městem, kde zemřela jeho matka a narodila se jeho dcera, spojené protichůdné emoce: „To město mi vzalo matku, ale také mi dalo dítě,“ říká.

V krátkém filmu dále uvidíte třeba herečku Olivii Wilde, herečku a zpěvačku Juliette Lewis, herce a zpěváka Coreyho Feldmana a řadu dalších hudebních a hereckých osobností.

„Přišlo mi jako nejmagičtější místo, jaké jsem kdy navštívila. Je to země plná příslibů,“ popisuje první dojmy, jaké měla po příjezdu do Los Angeles Olivia Wilde.

Někteří fanoušci 30 Seconds To Mars měli možnost dokument zhlédnout už začátkem měsíce, kdy ho kapela promítla v průběhu koncertu v Hollywood Bowl.

Píseň „City of Angels“ je druhým singlem ze čtvrtého studiového alba Love Lust Faith & Dreams, které kapela nabídla koncem letošního května.

Krátký film „City of Angels“ můžete zhlédnout

.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.