Mariah Carey se po zranění vrátí k práci o pět měsíců dřív

Mariah Carey je podle vlastních slov připravená naplno se vrhnout do práce poté, co ji na nějakou dobu omezilo bolestivé zranění ramene, které si přivodila při natáčení videoklipu.

Mariah Carey točila v červenci videoklip k písni „Beautiful“, na který se můžete podívat

.

Při práci na klipu si přivodila nepříjemné zranění ramene, kvůli kterému musela být hospitalizována.

Původně zpěvačka předpokládala, že bude mimo hru až osm měsíců. Už teď, po třech měsících, je ale prý připravena začít intenzivně pracovat.

„Poslední tři měsíce mého života vůbec nebyly lehké,“ píše Mariah Carey na Facebooku.

„Poprat se s tímto zraněním bylo nejtěžší zkušeností v mém životě. Trvalo mi tři měsíce, než jsem se dostala z nejhoršího a díky bohu jsem se uzdravila a zasaženou paži mohu znovu používat. Je to skvělé, protože rehabilitace měla původně trvat dlouhých osm měsíců. Ani lékaři tomu nemůžou uvěřit. Byla to dlouhá cesta, terapeuti byli úžasní a jsem jim velmi vděčná za to, jak moc mi pomohli,“ pokračuje zpěvačka.

„Zažívala jsem ukrutné bolesti a hojení trvalo opravdu dlouho. Jsem zvyklá pracovat ve dne v noci a teď jsem najednou musela zavést klidový režim (i když jsem několikrát zašla do studia). Teď už můžu říct, že jsem na cestě k úplnému uzdravení.“

Dobrou zprávou pro fanoušky Mariah Carey je fakt, že vydání nové desky odložené právě kvůli zdravotním problémům, je na spadnutí.

Zpěvačka také potvrdila horkou novinku. A sice, že její manažerský tým posílil americký producent, skladatel a raper Jermaine Dupri.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze