Osobní lékař Michaela Jacksona bude propuštěn z vězení

Conrad Murray se opět dostane na svobodu. Osobní lékař popového krále Michaela Jacksona si odpykal dva roky z celkového čtyřletého trestu vězení.

Propuštěn má být v pondělí 28. října.

Michael Jackson zemřel 25. června 2009 po požití smrtelné dávky léku Propofol, který mu Conrad Murray předepsal a podal.

Lékař bude z vězení propuštěn v půlce trestu za dobré chování, protože americké věznice, podobně jako ty naše, jsou přeplněné a jejich kapacita nestačí.

Rodina Jacksonových před pár dny prohrála soud s promotérskou společností AEG Live.

Po té se domáhala odškodnění v částce 1,5 bilionu amerických dolarů, protože právě ona měla mít na smrti Michaela Jacksona výrazný podíl.

O jeho rodině se v souvislosti s různými soudními spory píše neustále.

Minulý týden pak bulvární magazín TMZ napsal, že Jermaine Jackson, Michaelův bratr a jeden z hlavních správců jeho pozůstalosti, si pořídil drahé Ferrari a přitom neplatí alimenty na děti.

To prý velmi naštvalo jeho matku Katherine Jackson.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.