Sly Rabbits vydávají debutovou desku

Po třech vydaných singlech přichází česká funky kapela Sly Rabbits(Mazaní králíci) s vydáním debutového alba s názvem There´s No Life Without Ideals, jež vychází 18.9.2007u vy­davatelstvíB.M­.S., Bohemian Music Service s.r.o.Ve stejný den bude album také pokřtěno v pražském Lucerna Music Baru od 19:00. Role kmotrů se ujmou Michal Šenbauer z kapely České srdce a Ota Klempíř z J.A.R., kteří na desce spolupracovali. Kapela na desce pracovala od června letošního roku v hudebním studiu SUN STUDIO a mastering provedl vynikajicí český producent Boris Carloff.

Album je výběrem toho nejlepšího od Sly Rabbits, co vytvořili za dobu jejich působnosti. Najdete na něm i pilotní singl The Magic Of The Rhythm, který je žhavou novinkou a bude mít živou premiéru až na křtu CD. Sly Rabbits chtěli píseň osvěžit češtinou a tak povolali odborníka Otu Klempíře. Ten vyjádřil kouzlo rytmu stylem jemu vlastním a dodal písni skvělou atmosféru.


Sly Rabbits je devítičlenná kapela, která vznikla v roce 2002 a většina jejích členů – hudebních samouků i konzervatoristů – má za sebou účinkování v různých hudebních tělesech. V současném složení hrají Sly Rabbits od roku 2003. Kapela hraje výhradně vlastní tvorbu a v jejím repertoáru jsou jak rytmické a veselé songy, tak klidnější, romantičtější balady. K doposud největším úspěchům kapely patří bezesporu loňská účast na dvou velkých hudebních festivalech, a to Rock for People a United Islands of Prague.

Muzika Sly Rabbits se především dá nazvat jako rytmický funk. Avšak hudba reflektuje také vlivy dalších příbuzných stylů jako je jazz, soul, rock, ale i pop. Snaží se propojovat více stylů dohromady, experimentuje a stále hledá a nachází nové cesty a možnosti, vyplývající rovněž z bohatého obsazení celé formace. Nakonec jak říká zpěvačka Ester : „Funky je naše srdeční záležitost“. A kapela k tomu dodává : „*Naším cílem je, aby se muzika, kterou děláme, dostala k co nejvíce lidem, aby se jim líbila a aby jí od nás chtěli stále víc! Způsobů, jak toho dosáhnout, je samozřejmě mnoho.“*

 

 Mediálními partnery alba jsou i-legalne.cz, časopis Rock&Pop a ABradio.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.