Zpěvák Lostprophets čeká na soud, kapela oznámila konec!

  • Zpěvák Lostprophets čeká na soud, kapela oznámila konec! Fotogalerie (1)
    • 03.10.2013
    • Tisk

    To, o čem se mohlo už skoro rok spekulovat, se stalo skutečností. Britští Lostprophets oficiálně oznámili, že kapela končí.

    Sdílejte článek:

Lostprophets vydali prohlášení, že už nadále nemůžou pod tímto názvem pokračovat a tvořit.

Frontman kapely Ian Watkins už několik měsíců čelí třiadvaceti obviněním, která souvisejí se šířením dětské pornografie a zneužitím batolete.

„Asi po roce trápení jsme konečně připravení veřejně oznámit to, o čem už delší dobu přemýšlíme. Už není možné, abychom pokračovali v tvorbě a vystupování jako Lostprophets. Vaše láska a podpora po dobu patnácti let byly úžasné a vždycky budeme vděční za to, co jste nám dali. Těšíme se na další fázi našich životů a můžeme jenom doufat, že budeme obklopeni zapálenými a inspirujícími lidmi tak, jako dosud,“ napsali Lostprophets na oficiální stránce na Facebooku.

V srpnu se v médiích objevila informace, že Ian Watkins je pod dohledem, protože v době, kdy čeká na soudní stání, by se mohl pokusit o sebevraždu.

Termín přelíčení byl stanoven na 25. listopadu letošního roku.

Při předběžném slyšení u soudu Watkinsova obhájkyně Sally O´Neil uvedla, že klinický psycholog doporučil přesunutí obviněného z věznice Park Prison v Bridgendu do psychiatrické léčebny a že by měl dostávat antipsychotika.

„Měl by být převezen do specializovaného zařízení. Pětkrát denně k němu chodí klinická psycholožka, protože hrozí, že by mohl spáchat sebevraždu,“ uvedla právnička.

Ian Watkins veškerá obvinění odmítá.

Lostprophets vznikli v roce 1997, debutové album Thefakesoundof­progress vydali v roce 2000.

Jejich pátá a vzhledem k aktuálnímu dění také definitivně poslední studiová deska Weapons vyšla 2. dubna 2012.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.