David Guetta spojil jméno s novou kampaní OSN

  • David Guetta spojil jméno s novou kampaní OSN Fotogalerie (9)
    • 27.09.2013
    • Tisk

    Jeden z nejúspěšnějších světových DJů a producentů taneční hudby David Guetta spojil síly s Organizací spojených národů.

    Sdílejte článek:

Podpořil její nejnovější kampaň nazvanou The World Needs More.

David Guetta a americký zpěvák, skladatel a producent Mikky Ekko na akci Valného shromáždění OSN v New Yorku představili promo video „One Voice“.

Resp. jde o část promočního klipu nové kampaně a uvidíte v něm záběry lidí z celého světa včetně pracovníků humanitárních organizací.

Zhlédnout ho můžete na

.

V celé délce bude video zveřejněno až 4. listopadu 2013.

Kampaň směřuje k podpoře komunit nejvíce postižených humanitární krizí.

„Hudba má obrovskou sílu spojovat lidi. Máme možnost spojit naše hlasy a pomoci potřebným po celém světě,“ uvedl David Guetta.

„Je mi velkou ctí, že můžu být součástí této kampaně. Jestliže můžeme přistět ke změně jenom tím, že řekneme, co svět potřebuje a vybrat peníze na pomoc Spojeným národům jen tím, že se podíváme na tohle video… Je to úžasné!“

Velké značky a firmy se můžou zapojit tím, že přidají slova, která je nejlépe reprezentují.

Fanoušci pak mohou přispět a zapojit se na oficiálních stránkách kampaně.

Stačí, aby sdíleli poselství kampaně na sociálních sítích, což jim za odměnu umožní dostat se ke klipu k nové písni Davida Guetty, v níž zpívá Mikky Ekko.

Každé sdílené slovo „odemkne“ fondy od sponzorských firem a postupně se tak bude přidávat více a více peněz, jež pak mají směřovat k lidem, kteří trpí těžkou humanitární krizí.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.