Zpěvačka Leona Lewis má před sebou filmový debut

  • Zpěvačka Leona Lewis má před sebou filmový debut Fotogalerie (20)
    • 27.09.2013
    • Tisk

    Vítězka britské talentové soutěže X Factor se na filmovém plátně vůbec poprvé objeví ve …

    Sdílejte článek:

Vítězka britské talentové soutěže X Factor se na filmovém plátně vůbec poprvé objeví ve snímku nazvaném „Holiday!“, který vytvoří tým dvojice Max Giwa a Dania Sguini, autorů franšízy StreetDance.

Kromě Leony Lewis se ve filmu, o jehož produkci a distribuci se postará nezávislá produkční společnost Vertigo Films, objeví samé čerstvé tváře.

Patří k nim Annabel Scholey, Hannah Arterton a Giulio Berruti nebo Greg Wise, známý z filmu Rozum a cit, ale také televizní komička Katy Brand.

Dějově bude připravovaný snímek, který se původně měl jmenovat Walking on Sunshine, o prázdninovém románku, vztahovém trojúhelníku, chystané svatbě a starých sporech.

Film Holiday! se natáčí v Itálii a Velké Británii a slibuje soundtrack plný hitparádových hitů z 80. let minulého století.

Nemají chybět písně jako „Don´t You Want Me“ od Human League, „Holiday“ od Madonny, „Girls Just Wanna Have Fun“ od Cyndi Lauper či „Wake Me Up Before You Go-Go“ od Wham!.

Za kamerou se mimo jiné objeví držitelka ceny akademie, hudební producentka a skladatelka Anne Dudley, která se podílela na úspěšném snímku Les MiserablesHughem Jackmanem a Anne Hathaway.

Film Holiday! by měl mít premiéru příští rok v létě.

Dodejme, že zpěvačka Leona Lewis je jednou z nejpopulárnějších umělkyň, které v Británii vzešly z televizní soutěžní show.

X-Factor vyhrála v roce 2006.

V tom následujícím vydala debutové album Spirit, které zaznamenalo obrovskou prodejnost. Dokonce se stalo nejrychleji prodávaným debutovým albem nejprodávanější nahrávkou toho roku.

si můžete připomenout hitovou píseň „Bleeding Love“.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze