Kings Of Leon zahájí v Kanadě novou sezonu NHL

  • Kings Of Leon zahájí v Kanadě novou sezonu NHL Fotogalerie (3)
    • 24.09.2013
    • Tisk

    Americká kapela Kings Of Leon, která právě vypustila do světa zbrusu nové album "Mechanical …

    Sdílejte článek:

Americká kapela Kings Of Leon, která právě vypustila do světa zbrusu nové album „Mechanical Bull“, na jeden večer spojí jméno s hokejem. 

1. října totiž v kanadském Montrealu odehraje koncert před „face-off“ utkání zámořské NHL mezi kluby Montreal Canadiens a Toronto Maple Leafs.

Kings Of Leon pro tuto show připravují čtyřicetiminutový setlist.

Novinkové album vydali včera, tedy v pondělí 23. září 2013, a baskytarista Jared Followill ho už před časem popsal jako „nejdospělejší album, které kdy udělali“.

V rozhovoru pro magazín Metro si navíc pochvaloval atmosféru ve studiu v Nashvillu.

Byla prý uvolněná a plná vtípků.

Tenze, se kterou se Kings of Leon potýkali při nahrávání předchozího počinu Come Around Sundown (2010), úplně vymizela.

Tehdy si moc zábavy ve studiu neužili. Natáčení provázela celá řada problémů a členové kapely cítili, že nastal okamžik vyhoření.

„Práce na Come Around Sundown nás nebavila. Byli jsme v maličkém studiu v New Yorku, příliš jsme pili – jsem rád, že jsme se dokázali dát dohromady,“ uvedl kytarista Matthew.

Baskytarista a nejmladší z bratrů Jared dodal: „Určitě jsme se potýkali s jistým vnitřním bojem. Nebylo třeba možné říct ´hrát v rádiu´, aniž by se Caleb naštval. Po úspěchu ´Sex on Fire´ o nás říkali, že jsme prodejní, no a on nechtěl, aby si lidé mysleli, že to je to, o co jsme se pokoušeli.“

Rockový kvartet z Tennessee pak taky prozradil, že po vydání desky to bylo jen horší a horší.

Vrcholem bylo, když zpěvák Caleb v roce 2011 v půlce koncertu v Dallasu odešel z pódia a Kings of Leon pak museli zrušit zbytek turné.

„Byli jsme strašně unavení, ale pokračovali jsme v práci. Tělo vás už neposlouchá a řekne vám: ´Skončil jsi!´,“ vysvětlil Caleb.

„Vašemu zdraví i mozku v takovém případě prospěje nebýt aspoň pět minut členem rock’n’rollové kapely.“

Bubeník Nathan dodal: „Když jste mladí, starší muzikanti vám říkají, abyste to všechno brali s nadhledem, že jedině tak to zvládnete. Brali jsme to tak, že žárlí, protože my máme obrovskou energii a pracujeme s ohromným nasazením, můžeme neomezeně koncertovat a pařit. Pak ale přišel šok a vystřízlivění. Byli jsme na pokraji sil.“

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze