Arakain, Lucie Bílá a silné motorky v Hard Rock Café

  • Arakain, Lucie Bílá a silné motorky v Hard Rock Café Fotogalerie (28)
    • 11.09.2013
    • Tisk

    Tvrdá hudba a silné stroje k sobě neodmyslitelně patří. Proto se spojily metaloví Arakain a nejznámější motocyklová značka Harley-Davidson a naplánovali společnou party.

    Sdílejte článek:

Uskuteční se už dnes tj. ve středu 11. září v pražském klubu Hard Rock Café se vstupem zdarma.

Na programu je hodinové vystoupení skupiny Arakain.

Na jednu skladbu se k ní na pódiu připojí také Lucie Bílá, která představí nového ambasadora značky Harley-Davidson.

Dále se návštěvníci akce můžou těšit na prezentaci nových modelů této legendární motocyklové značky pro rok 2014 a třeba se s nimi vyfotit.

Akce vypukne přesně v 19 hodin.

A proč právě spojení Arakain a Harley-Davidson? Co tyto dvě legendy spojuje, bude jasné už dnes večer.

Arakain funguje na scéně nepřetržitě 31 let a v současnosti se chystá na Thrash Club Tour, které proběhne od října do prosince.

V prostředí klubů se kapela vrátí k nejstarším dvěma deskám, kterým dá nový kabát. V plánu jsou zastávky od Chrudimi, přes Bratislavu, Prahu až po tradiční Spálené Poříčí.

Harley-Davidson je naprostá legenda všech legend. Když se i ženy, neřidičky se zájmem o módu a kosmetiku, zeptáte, jakou zná značku motorek, vzpomene si právě na „Harleye“, a to už o něčem svědčí.

Americká značka motorek letos slaví už 110. výročí. Během vývoje se nikdy nezastavila a vždy se snažila posouvat hranice možností dál. Teď se chystá představit zbrusu nové modely pro rok 2014, a to právě na dnešní party.

www.arakain.eu
 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.