Adam Levine se vrhá do módního průmyslu s vlastní kolekcí

Frontman kapely Maroon 5 a mentor pěvecké talentové soutěže americké televize NBC „The Voice“ Adam Levine je už pár let považován za módní ikonu.

To, že není v oblasti módy jen spotřebitelem, ale zajímá se o toto odvětví mnohem víc, dokáže první vlastní kolekcí pánského oblečení.

Přesně před týdnem ji na komorní prezentaci představil zástupcům z řad módních odborníků.

Levinovu kolekci uvede na trh síť amerických obchodů Kmart.

„Je úžasné vidět pohromadě všechny ty drobnůstky, všechny ty maličké detaily, které jsme dávali dohromady a dokončili,“ uvedl zpěvák Maroon 5.

„Myslím si, že módu hodně ovlivňuje to, kdy vstáváte, promítá se do ní, kde jste, kdo jste a co se chystáte dělat. Nepřicházím s žádným průlomem, ale je jasné, že člověk na sebe něco hodit musí… a nemyslím zrovna fíkový list,“ pokračoval Levine s úsměvem.

Doplnil také, že si nepotrpí na drahé módní značky, ale na vlastní styl, který odpovídá jeho naturelu.

Jeho nová pánská kolekce, která nabídne trička, košile, baseballky i bundy či trendy svetry se širokým rolákovým límcem, se začne v pětistovce obchodů prodávat od 1. října.

Ještě před tím bude možné jednotlivé vybrané kousky pořídit za zvýhodněné zaváděcí ceny v e-shopu, kde se prý zákazníci můžou těšit také na exkluzivní videa.

Adam Levine se díky nové aktivitě připojí k řadě hudebních hvězd, které už do „fashion“ průmyslu pronikly dříve.

Patří k nim např. raperka Nicki Minaj nebo bývalá dětská hvězdička Selena Gomez, samozřejmě také zpěvačky Rihanna, Jennifer Lopez, Gwen Stefani nebo Madonna.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze