Nalaďte se na příjemnou atmosféru ve vysílání Rádia Nostalgie

  • Nalaďte se na příjemnou atmosféru ve vysílání Rádia Nostalgie
    • 02.09.2013
    • Tisk

    Pojďte s námi zpomalit svět, vrátit mu klid a příjemně se naladit na vlnách ojedinělého internetového rádia Nostalgie.

    Sdílejte článek:

Internetové rádio Nostalgie začalo vysílat 3. července 2013 a od svého spuštění si získalo velké množství příznivců. Jeho úplně prvními posluchači byli partneři, kteří společně se zakladatelem, diskžokejem a moderátorem, Jiřím Brejníkem, pomohli po dlouhých přípravách nastartovat ojedinělé rádio, které nazvali „Nostalgie“.

Rádio se svou skladbou zaměřuje na posluchače ve věku od 25 do 65 let, ale už teď je jasné, že si najde mnohem širší skupinu příznivců. Internetové rádio se totiž neomezuje prostorem, lze jej naladit prakticky všude, a to i v zahraničí.

Citlivým výběrem písniček hraných v letech 1970 až 2005 představuje Rádio Nostalgie unikátní hity, které časem zapadly v záplavě ostatní hudby, nebo na ně nevyzbylo místo. Tvůrci rádia chtějí odvysílat padesát procent českých a padesát procent zahraničních písní, které se během let proslavily v českých, ale i v zahraničních hitparádách, a které nazpívali interpreti, dávno ztracení v čase a v rychlosti doby, která nás obklopuje.

Jak říká zakladatel Rádia Nostalgie Jiří Brejník: „Spustili jsme rádio pro všechny posluchače, kteří si chtějí poslechnout jiné písničky, nežli ty, které hrají konkurenční rádia.“ Společně s partnery přeje všem, kteří si internetové Rádio Nostalgie naladí, nejen dobrý poslech, ale i příjemné ohlédnutí a nostalgické vzpomínky na dobu, kdy tyto hity dobývaly svět.

Pojďte s námi zpomalit svět, vrátit mu klid a příjemně se naladit na vlnách ojedinělého internetového rádia Nostalgie.

Další informace o Rádiu Nostalgie najdete na stránkách: www.radionostalgie.cz  

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze