Britney Spears se připravuje s učitelem zpěvu a choreografem

Britney Spears se svědomitě připravuje na návrat na pódia. Najala si proto dokonce učitele zpěvu a také špičkového choreografa.

Na oficiálních internetových stránkách americké zpěvačky odstartoval odpočet, který naznačuje, že mají fanoušci zpozornět a očekávat, že se něco začne dít.

Zatím zbývá třináct dní.

Tisková mluvčí Britney Spears magazínu Digital Spy řekla: „Britney si najala pěveckého instruktora a chodí na pravidelné hodiny. Intenzivně také pracuje se špičkovým choreografem, aby se tak co nejlépe připravila na to, co přijde.“

Očekává se, že zpěvačka už brzo nabídne podrobnosti k připravovanému osmému studiovému albu.

Navíc by také mohla oznámit rezidentní sérii vystoupení v Las Vegas, o kterých se už nějakou dobu živě spekuluje.

Mladičká britská zpěvačka a skladatelka Charli XCX mezitím potvrdila, že složila jednu novou skladbu na příští desku Britney Spears.

„Trošku skládám pro Brineyino další album. Úplně mě to vyděsilo. Ani se mi nechtělo jít na zkoušku, jak jsem byla nadšená a nervózní. Tolik jsem se bála, že to zkazím,“ prohlásila jedenadvacetiletá Charli XCX.

„Vlastně jsem na tom pracovala včera. Kdo ví, jak to dopadne. Připravili jsme jednu skladbu a je opravdu skvělá a pokud se jí bude líbit, bude to úžasné. Už to, že mě o to požádala, bylo pro mě velkou ctí,“ uvedla mladá Britka.

Už dříve se objevila informace, že Britney Spears má na nové desce spolupracovat s britským producentem a spolupracovníkem Tinie Tempaha, který si říká Naughty Boy.

Ten údajně plánuje se zpěvačkou odcestovat do Kolumbie, kde by měli načerpat inspiraci.

Na nástupci studiového počinu Femme Fatale, který Britney nabídla v roce 2011, se mají podílet také např. William Orbit, Sia nebo will.i.am.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze