Sepultura zveřejnila grafiku a seznam skladeb k nové desce

  • Sepultura zveřejnila grafiku a seznam skladeb k nové desce Fotogalerie (1)
    • 29.08.2013
    • Tisk

    Letos na podzim vydají novinkové album také brazilští thrash metaloví pionýři a inovátoři ze …

    Sdílejte článek:

Letos na podzim vydají novinkové album také brazilští thrash metaloví pionýři a inovátoři ze Spultury. Půjde o jejich třináctou studiovou nahrávku v pořadí.

Desku s dlouhým názvem The Mediator Between Head and Hands Must Be the Heart nabídnou 25. října v Evropě a 29. října ve Spojených státech amerických pod hlavičkou vydavatelství Nuclear Blast.

Grafiku pro netrpělivě očekávaného nástupce kritikou vřele přijatého počinu Kairos z roku 2011 vytvořil brazilský umělec Alexandre Wagner.

Kresba pořízená uhlem vznikala ve městě Belo Horizonte, odkud pochází jak autor obalu, tak skupina Sepultura.

„Použil jsem ty nejzákladnější ze základních materiálu – uhel, papír a dřevo. Cover byl hotový, ukázal jsem ho Andreasovi, ten ho schválil a bylo vybráno. Pak jsem ještě vytvořil další kresby na ostatní stránky bookletu. Potěšil mě výběr tématu desky, takže se mi pracovalo skvěle,“ uvedl Wagner.

O tom, jak kapela na grafika přišla, se rozpovídal kytarista Andreas Kisser: „Doporučil ho Silvio Bibika, kterého mám k ruce už dlouhou dobu. Vždycky přijde se super doporučeními, která by Sepultura mohla využít. O Alesandrovi mi řekl asi před rokem. Před tím, než jsme se zavřeli do studia v USA, navštívil jsem ho u něj doma a bavili jsme se o obalu desky.“

„Prozradil jsem mu název desky a řekl mu o filmu Metropolis, aby se měl čeho chytit a vymyslel něco originálního. Když jsem ale pak viděl tuhle kresbu, bylo mi jasné, že to je to, co chceme a není třeba vytvářet nic nového. Taky jsem ho požádal, aby nakreslil takové to naše ´tribal S´ ve stylu coveru. To použijeme na zadní straně obalu,“ doplnil Kisser.

Na albu The Mediator Between Head and Hand Must Be the Heart nabídne Spultura tyto skaldby:

1. Trauma Of War

2. The Vatican

3. Impending Doom

4. Manipulation of Tragedy

5. Tsunami

6. The Bliss of Ignorants

7. Grief

8. The Age of The Atheist

9. Obsessed

10. Da Lama Ao Caos (Chico Science & Nação Zumbi cover)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.