Aretha Franklin se zotavuje a těší se na nové album

  • Aretha Franklin se zotavuje a těší se na nové album Fotogalerie (3)
    • 22.08.2013
    • Tisk

    Přední dáma světového soulu, která září na scéně už déle než půl století, se prý opět cítí dobře a má velké plány do budoucna.

    Sdílejte článek:

Aretha Franklin odmítá prozradit, s jakými zdravotními problémy se konkrétně v poslední době potýkala, ale uvádí, že se „zázračně“ uzdravuje a těší se na brzké koncerty.

„Léčba se vyvíjí velmi dobře. Má poslední vyšetření, můj lékař i všichni zainteresovaní říkají, že je to zázrak, absolutní zázrak,“ řekla zpěvačka v telefonickém rozhovoru tiskové agentuře AP.

Jeden a sedmdesátiletá královna soulu byla v posledních měsících nucena zrušit několik vystoupení.

Jako důvod byly vždy zmiňovány „nespecifikované“ zdravotní problémy.

V pondělí uvedla, že musela odříct také účast na akci u příležitosti předání ceny za celoživotní dílo, kterou jí měli v neděli v Chicagu předat zástupci organizace bojující za lidská práva.

Na přímou otázku, jaké zdravotní problémy ji potkaly, Aretha Franklin reagovala vyhýbavě: „Nepatřím k lidem, kteří by chtěli veřejně probírat osobní věci nebo zdraví.“

Naznačila ale, že se jednalo o záležitost, s níž se potýká řada žen a dodala, že se s ní jednoduše musela poprat.

Potvrdila také, že aktuální nemoc měla souvislost se zdravotními problémy, s nimiž se bojovala zhruba před třemi lety. I tehdy ji situace donutila rušit potvrzené koncerty.

„Vždycky, když něco takového přijde, máte strach. Ale všechno se teď vyvíjí dobře. Modlete se za mě až do chvíle, kdy budu stoprocentně v pořádku, ne z osmdesáti pěti procent, a budu se moci vrátit na pódium,“ požádala Aretha Franklin fanoušky.

V současnosti prý většinu času tráví odpočinkem, zdravě se stravuje a dává na sebe větší pozor, díky čemuž jí klesl tlak.

Královna soulu se těší na únorové vystoupení v Radio City Music Hall v New Yorku, ale s návratem na pódia nespěchá. Jak říká, všechno si žádá svůj čas.

Plánuje také další studiové album, na které už vznikají skladby a dává se dohromady jeho koncept.

Nejvíc teď prý Arethu Franklin mrzí, že se příští týden nebude moci jít podívat na tenisové US Open

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.