Producent Johns je nadšený z přístupu Paula McCartneyho

  • Producent Johns je nadšený z přístupu Paula McCartneyho Fotogalerie (12)
    • 19.08.2013
    • Tisk

    Producent Ethan Johns se rozpovídal o tom, jak pokračují práce na připravovaném novinkovém …

    Sdílejte článek:

Producent Ethan Johns se rozpovídal o tom, jak pokračují práce na připravovaném novinkovém albu legendárního Paula McCartneyho.

Kromě Johnse, který má na kontě také práci s kapelou Kings Of Leon nebo zpěvačkou Laurou Marling, se na dalším studiovém počinu bývalého člena Beatles podílejí taky Paul Epworth a Mark Ronson.

Magazínu Rolling Stone producent Johns povídal např. o baladě „Hosannah“.

„První společný den byl nezapomenutelný. Přišel s tímhle úžasným songem. Nastavili jsme pár mikrofonů a za čtyři hodiny jsme tuhle skvělou skladbu měli hotovou. Náběry jsme zvládali na první dobrou nebo při nejhorším na podruhé.“

„Text je velmi zajímavý a provedení neotřelé. Pak jsme s nahrávkou chvíli experimentovali. Dodal jsem jí trochu takové psychedelické zvláštnosti. Práce s Paulem je neskutečně inspirující,“ dodal producent.

Paulem McCartneym prý natočil dohromady čtyři nové skladby.

Johns u legendárního muzikanta oceňuje také velkou otevřenost, chuť spolupracovat a to, že vítá jakékoliv nové nápady a neotřelý přístup.

Aktuální album Kisses On The Bottom vydal McCartney loni v únoru.

Samotný Johns nabídl debutové sólo album If Not Now Then When? koncem minulého roku a v současnosti pracuje s producentem Ryanem Adamsem na jeho nástupci.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.