Tony Iommi chce rozhodě s Black Sabbath natočit další desku

  • Tony Iommi chce rozhodě s Black Sabbath natočit další desku Fotogalerie (7)
    • 13.08.2013
    • Tisk

    Kytarista Tony Iommi by určitě rád s obnovenými Black Sabbath natočil aspoň ještě jedno album. Dočkali bychom se tak nástupce aktuálního počinu „13“.

    Sdílejte článek:

Ten vyšel letos 10. června v Evropě a o den později v USA.

Budoucnost kapely ale podle Iommiho záleží na jeho zdraví.

Ikonický kytarista se totiž ještě zcela nevyléčil a dál bojuje s rakovinou. Cítí se prý dobře, ovšem musí se šetřit, a tak ho zdravotní problémy v práci limitují.

Na otázku, jestli přijdou Black Sabbath v budoucnu s další novou muzikou, odpovídal serveru CT.com.

„Na tuto otázku už se mě pár lidí ptalo. Odpověď na ni neznám. Kvůli pokračující léčbě se nemůžu k ničemu zavazovat třeba na příští dva roky nebo nějakou delší dobu. Musím to brát tak, jak to přijde.“

„Opravdu si to užívám. Pokud půjde zbytek roku podobně dobře, určitě se na to podíváme a řekneme si, jestli zvládneme udělat další album. Bylo by to velmi pěkné,“ dodal Iommi.

A ještě pokračoval: „Nic nemůže překonat ten pocit když vstupujete na pódium, navíc se starými kamarády… Myslím, že teď je to lepší, než před čtyřiceti lety.“

Frontman Ozzy Osbourne nedávno připustil, že „by umřel jako šťastný muž“, pokud by 13 bylo posledním albem Black Sabbath, ale že budoucnost kapely bude záviset na Iommim a jeho zdraví.

Kytarista zase uvedl, že by kapela mohla někdy v budoucnu aktuální album kompletně odehrát na nějakém speciálním koncertě.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze