Nový jednatel Londa spol. s.r.o.

*Praha, 20.července 2007           *­Společnost Londa spol. s.r.o, držitel licence pro vysílání celoplošného Rádia Impuls a pražského rádia RockZone 105,9, má nového jednatele. Stal se jím pan Rainer Poelmann, zastupující v Londě společnost Eurocast GmbH. Ta vlastní v Londě 66 % společnosti. Ve funkci vystřídal paní Beatu Appel. Druhým jednatelem společnosti zůstává i nadále Ing.Ivan Baťka.

 

Společnost Londa spol. s.r.o. děkuje paní Appel za několikaletou spolupráci, během které přispěla Rádiu Impuls k upevnění pozice leadera českého rozhlasového trhu bez ohledu na silnou konkurenci a k udržení respektive posílení ekonomické stability společnosti Londa.

 

Pan Rainer Poelmann byl od samého počátku u zrodu spolupráce společnosti Londa a Eurocast GmbH. Během uplynulých let se podílel na strategických rozhodnutích společnosti Londa, a tak práce jednatele je jen pokračováním jeho dosavadní činnosti.

 

*“ Jsem přesvědčen, že společně s českým mangementem jsme nadále připraveni hrát důstojnou roli na českém rozhlasovém trhu. Věřím, že mé mnohaleté zkušenosti z oblasti německého soukromého vysílání tomu budou přínosem. Svojí osobní zainteresovaností v Londě chci mimo jiné podtrhnout i to, jakou důležitost příkládáme našim aktivitám v České republice”,*říká Rainer Poelmann, nový jednatel Londa spol. s.r.o.

 

Poelmann pracoval v několika německých soukromých rádiích. V současnosti řídí vedle Eurocast GmbH také společnost Regiocast GmbH, která značně přispívá ke konsolidaci německého rozhlasového trhu a do jejíhož portfolia patří několik desítek lokálních respektive regionálních rádií, ale i jiné firmy z oblasti medií a obchodu.   

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze