Pokračováním desky Stereophonics budou možná další dvě

  • Pokračováním desky Stereophonics budou možná další dvě Fotogalerie (3)
    • 06.08.2013
    • Tisk

    Stereophonics se připravují na vydání pokračování aktuálního alba "Graffiti on the Train …

    Sdílejte článek:

Stereophonics se připravují na vydání pokračování aktuálního alba „Graffiti on the Train“.

Je ale možné, že se od nich dočkáme rovnou dvou novinkových nosičů.

„Takový je teď pracovní plán,“ řekl zpěvák Kelly Jones australskému hudebnímu serveru Noise11.com.

Plodné období zažívají Stereophonics od chvíle, kdy si zařídili vlastní studio.

„Našli jsme si místo v Londýně. Převezli jsme tam veškeré nástroje a vybavení, které jsem za ty roky, co se věnujeme muzice, pořídili… a vybudovali jsme místo, kam chodíme každý den do práce,“ uvedl Kelly.

Před tím si kapela dala zřejmě nejdelší pauzu v kariéře, která nebyla zas tak dlouhá – trvala tři roky, i když jen zdánlivě.

„Podle kalendáře to vypadá jakože šlo o tři roky, ve skutečnosti jsme se ale rozloučili koncem jednoho roku, pak byla rok pauza a začátkem dalšího jsme byli zpátky,“ vysvětluje zpěvák Stereophonics.

A dodává: „Bylo to tím, že jsme si nestanovili žádný termín uzávěrky ani konkrétní datum pro vydání další desky. Prostě jsme pracovali a nakonec zjistili, že máme nahraných 35 skladeb a zmixovali jsme 26.“

„Původně jsme zamýšleli vydat dvojalbum, ale nakonec jsme se rozhodli jinak, protože pozornost fanoušků se tříští a my jsme ji chtěli nějak udržet. Rozhodli jsme se tedy vydat nejdřív 10 skladeb na jedné desce a dalších 10 někdy později,“ vysvětluje Kelly zvolenou taktiku.

"Ve výsledku jsme ale během jednoho roku vytvořili materiál na tři desky, čímž ušetříme čas. Můžeme vyrazit na turné a pořád budeme mít v zásobě novinky, které ve správný čas nabídneme.

Album Graffiti On The Train vyšlo 4. března letošního roku a distribuuje ho společnost Warner Music.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.