Pánové z Muse budou řídit radnici v rodném městě

  • Pánové z Muse budou řídit radnici v rodném městě Fotogalerie (4)
    • 05.08.2013
    • Tisk

    Muzikanti z britské kapely Muse si zřejmě vyzkouší, jak se řídí radnice v jejich rodném městě …

    Sdílejte článek:

Muzikanti z britské kapely Muse si zřejmě vyzkouší, jak se řídí radnice v jejich rodném městě Teignbridge v hrabství Devon. Vládnout chtějí po dobu 24 hodin.

Cílem je takto motivovat mladé lidi, aby se více zajímali o politické dění v jejich regionu.

„Zatím jednáme o podrobnostech. Pro městskou radu je velmi důležité zapojit mládež,“ cituje britský plátek The Sun předsedu městské rady Jeremyho Christopherse.

Muse jsou teď na turné s albem The 2nd Law. Texty písní na desce se dotýkají závažných témat jako jsou globální oteplování nebo záchrana života na zemi,“ což podle komunálního politika svědčí o tom, že veřejné dění kapele není lhostejné.

Členům slavného britského tria Muse nejsou cizí ani záležitosti, které se týkají malých dětí a dospívajících, protože u nich je prý potřeba začít.

Např. frontman Mat Bellamy má se snoubenkou, herečkou Kate Hudson, dvouletého syna Binghama a společně vychovávají také devítiletého Rydera, kterého má herečka z předchozího manželství.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.