V Americe vzniká unikátní dokumentární seriál o Def Leppard

  • V Americe vzniká unikátní dokumentární seriál o Def Leppard Fotogalerie (7)
    • 25.07.2013
    • Tisk

    Nový dokumentární seriál zavede diváky do světa legendární hard rockové kapely Def Leppard …

    Sdílejte článek:

Nový dokumentární seriál zavede diváky do světa legendární hard rockové kapely Def Leppard. Spolupracují na něm společnosti Bunim/Murray Productions, Banijay Group, AEG Live/AEG Network Live a Hard Rock Hotel & Casino Las Vegas.

Seriál dostal název Living With Def Leppard.

Fanoušky kapely i další diváky přenese na začátek letošního roku, kdy ikoničtí rockeři odehráli sérii rezidentních koncertů VIVA Hysteria! v klubu The Joint, který je součástí areálu Hard Rock Hotel v Las Vegas.

Kromě toho se v jednotlivých dílech fanoušci s Def Leppard, legendou, jež se na hudební scéně pohybuje už od roku 1977, podívají na stadiony po celém světě, kde kapela odehrála vyprodané koncerty.

Společnosti Bunim-Murray Productions a AEG Network Live natočily koncerty a dokumentární momenty z pohledu muzikantů.

Díky tomu bude připravovaný dokumentární seriál unikátní, protože žádný jiný zatím pohled na věc očima členů kapely nenabídnul.

Poprvé tedy půjde o příběh kapely vyprávěný přímo kapelou samotnou.

Seriál nabídne také rozhovory s fanoušky Def Leppard, kteří promluví např. o tom, proč si jejich idolů tolik váží, proč pro ně tolik znamenají i o tom, jaké mají s kapelou spojené vzpomínky.

Pokud se dokumentární seriál věnovaný Def Leppard úspěšně zapíše, hodlají participující společnosti projekt zopakovat i s dalšími kapelami.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.