Otto von Schirach jako support Skinny Puppy


 

Vezměte electro bass noise, gore grind, IDM glitch, liope, breakcore gabber jungle, gangsta rap, smíchejte je všechny dohromady a co dostanete? Nic jiného než album Maxipad Detention od Otto von Schiracha, který se v Česku představí 9.8.2007 jako support Skinny Puppy při jejich vystoupení v Roxy.

 

Otto Von Schirach (rovným dílem Kubánec a Němec) se narodil v roce 1978 v bažinatém světě uprchlíků z ostrova svobody, v Miami. První léta života strávil pod vlivem své babičky praktikující karibské náboženství santería a bílou magii, což otevřelo jeho mysl všemu zvláštnímu a bizarnímu. Vyrostl na hudebních stylech miami bass, gore grind, gangsta rap a afro cuban noise. Roku 1995 si koupil svůj první bicí automat od zhulence, který bydlel jen dva bloky od jejich domu. Už tehdy v sobě našel lásku k hutnému zvuku kopáku zprasenému rozostřeným filtrem.

 

V roce 1998 Otto vydal své první demo, které mu zajistilo smlouvu na čtyři alba u miamských elektronických desperátů Schematic Records. Později zveřejnil tři další nahrávky u Beta Bodega společně s umělcem La Mano Fria pod jménem El Santo. Roku 2003 spolupracoval na albu Skinny Puppy nazvaném „The Greater Wrong of the Right,“ za což si vysloužil být předskokanem této skupině na 57 koncertech po celých Spojených Státech. Večer co večer naháněl fanouškům Skinny Puppy hrůzu svou 35 minut dlouhou, 3 kostýmní změny zahrnující, uši devastující dance party. Bůh ví, co nás čeká letos! O rok později si Otta povolala Miss Kitten, aby jí vytvořil vykloubený gangsta bass remix jejího singlu „Professional Distortion“ pro label Nova Mute UK. Nedávno Otto dokončil 4 GB velkou zvukovou knihovnu pro vývojářské firmy Fixed Noise a Native Instruments nazvanou “OTTO.” Nyní spolupracuje na dalších projektech s Venetian Snares, Doormouse, Gut, Ebolou, Gouch a také ve studiu sbíral nápady na další desku Skinny Puppy..

 

Začátkem roku 2005 Otto poslal CD s 38 tracky Miku Pattonovi (spoluvlastníkovi Ipecac Recordings), Mike z něj vybral ty nejlepší věci, sám je přemíchal a výsledkem je album „Maxipad Detention“. Na tento výlet za hranice brutálních infarktových nabasovaných bubnů se můžete těšit naživo už 9.8.2007. Otto je opravdový ranař. Závislák na čiré síle zvuku, který teď přijíždí pomilovat zvukový aparát i do vašeho oblíbeného klubu Roxy.

 

Vstupenky zakoupíte v předprodejích sítí Ticketpro, Tickeportal a Ticketstram za 640,– Kč + poplatky.

www.ottovonschirach.com

www.myspace.com/ottovonschirach

www.skinnypuppy.com

www.myspace.com/skinnypuppy

www.roxy.cz

www.dsmacku.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.