Paul van Dyk předělá Verdiho a představí novou muziku

  • Paul van Dyk předělá Verdiho a představí novou muziku Fotogalerie (17)
    • 18.07.2013
    • Tisk

    Paul van Dyk bude jednou z hvězd mezinárodně uznávaného „Bavarian Opera Festivalu“, který …

    Sdílejte článek:

Paul van Dyk bude jednou z hvězd mezinárodně uznávaného „Bavarian Opera Festivalu“, který se uskuteční v okolí Mnichovského národního divadla.

Slavný DJ připravuje opravdu speciální vystoupení.

V rámci velké show hodlá po svém předělat část díla hudebního skladatele Giuseppe Verdiho, jednoho z nejvýznamnějších operních tvůrců všech dob.

Set Paula van Dyka má dále nabídnout také hudbu z jeho netrpělivě očekávaného sedmého studiového alba The Politics of Dancing 3.

Verdiho hudba je úžasným mixem melodramatu a skutečného dramatu, obsahuje spoustu emocí… Už dlouho si pohrávám s myšlenkou po svém interpretovat klasickou hudbu,“ uvedl van Dyk.

„Předpokládám, že tento recitál bude neopakovatelnou novou životní zkušeností – jediná chvíle, kdy se Verdiho a moje hudba objeví na jednom setlistu,“ dodává DJ.

Před Paulem van Dykem podle jeho vlastních slov stojí obrovská výzva

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.