Přímo na koncertě Pink zatkli fanouška, vyhrožoval bombou

  • Přímo na koncertě Pink zatkli fanouška, vyhrožoval bombou Fotogalerie (20)
    • 09.07.2013
    • Tisk

    Australský teenager vyhrožoval prostřednictvím účtu na Twitteru bombou na koncertě zpěvačky Pink. Teď bude mít co vysvětlovat před soudem.

    Sdílejte článek:

Teprve šestnáctiletý výtečník byl vyveden z melbourneské Rod Laver Areny, když v neděli večer na Twitter poslal výhrůžku krátce poté, co se zpěvačka objevila na pódiu.

Pink, jsem připravený s bombou! Je čas vyhodit do povětří Rod Laver Arenu, děvko,“ napsal.

Hbití členové pořadatelské služby mladého muže identifikovali díky profilové fotce, která vévodila jeho účtu na sociální síti.

Pak už se do akce pustili policisté, okamžitě ho zatkli a z arény vyvedli. Následně byl mladík propuštěn z vazby, ale postihu se zřejmě nevyhne.

Médiím ovšem řekl, že to, co napsal na Twitter, bylo jen nevinnou referencí k písni „Timebomb“, bonusovému tracku z aktuálního alba Pink The Truth About Love.

Samozřejmě, že svá evidentně špatně zvolená slova už ze sociální sítě smazal.

Australské turné Pink je skutečným kasovním trhákem.

Arena v Melbourne s kapacitou 15 tisíc diváků bude v průběhu tohoto a příštího měsíce hostit celkem 18 koncertů americké zpěvačky – všechny jsou vyprodané.

Bude tak pokořen předchozí rekord v počtu koncertů na tomto místě v rámci jedné série, který v roce 2009 nastavila sama Pink, když tam odehrála 17 show v řadě.

Podle agentury Live Nation australské koncerty Pink v rámci aktuálního turné (je jich celkem 46) navštíví přes půl milionu fanoušků.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz