Rádio 4U nově v portfoliu ABradio

Nabídka ABradio je od tohoto týdne bohatší o další internetovou stanici. Novým přírůstkem se stalo Rádio 4U – největší hity devadesátých let, jednička se čtyřkou v názvu.

 
 

Praha, 19.6. 2007 – Společnost ABradio, přední poskytovatel služeb pro internetová rádia, zařadila tento týden do své nabídky vysílání mladoboleslavského Rádia 4U. To hraje jen tu nejlepší muziku 90. let – převážně dance, eurodance a pop od takových interpretů jako jsou Snap, Dj Bobo, East 17, Dj Visage, Twenty 4 Seven a další.

 

Rádio 4U se na internetu poprvé objevilo 1. května 2006. Vedle proudu té nejlepší muziky 90. let nabízí ve  svém vysílání hudební speciály jako jsou Taneční zóna, Hitparáda Top 10 For You či Novinky v uvozovkách – pořad, který představuje nově nasazované skladby do vysílání Rádia 4U. Pro své posluchače pořádá Rádio 4U i letní open air párty. Jedna z nich se uskuteční už 30. června 2007 na letním parketu v Kosořicích u Mladé Boleslavi, kde vystoupí Dj´s Rádia 4U společně s legendární kapelou Generace. „ABradio nám nabídlo nejlepší podmínky na trhu, ať jde o technickou kvalitu nabízených služeb či významnou marketingovou podporu,“ řekl Martin Meško, obchodní ředitel Rádio 4U.

 

ABradio poskytuje internetové vysílání Rádia 4U hned ve třech formátech. Ve formátu Windows Media je běžná kvalita 32 kbs dostupná i posluchačům s pomalým připojením; pro náročnější je k dispozici lepší stream o síle 64 kbs a vysílání ve vysoké kvalitě 128 kbs pak ocení všichni uživatelé rychlého připojení např. prostřednictvím ADSL. Streamy rádia jsou rovněž k dispozici ve formátu AAC+ ve kvalitě 32 kbps a MP3 v kvalitě 128 kbps.

 

Posluchači mohou Rádio 4Uladit na rozhlasovém portálu www.abradio.cz v sekci Pop. Internetové vysílání je dispozici rovněž na webových stránkách rádia http://www.radio4u.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.