Internetové vysílání rádia Spin 96,2

Pražské rádio Spin 96,2 si vybralo pro realizaci svého internetového vysílání společnost ABradio. Spin je nejmladší pražskou rozhlasovou stanicí, která se ve svém vysílání zaměřuje na black music.

** **

Praha, 1.6. 2007 – Společnost ABradio, přední provozovatel internetových rádií u nás, spustila internetové vysílání rádia Spin 96,2. Rozšířila tak svoji nabídku o další vyprofilovanou rozhlasovou stanici, která se orientuje na mladé posluchače.

 

„Vysílání prostřednictvím internetu je pro nás příležitostí jak oslovit i naše posluchače, kteří jsou v té chvíli mimo signál našeho pozemního vysílání, či dokonce mimo Prahu,“*říká programový ředitel Spinu**Petr Kříček***. „Internet s sebou rovněž přináší možnosti užšího hudebního zaměření prostřednictvím specializovaných internetových stanic. To je cesta, kterou se v krátké době chceme rovněž vydat“.

 

Spin 96,2 je nejmladší stanicí, kterou lze v pražském éteru zachytit. Začal vysílat na začátku letošního roku a i za poměrně krátkou dobu si vybudoval početnou základnu věrných posluchačů, jejímuž dalšímu rozšíření brání jen omezené pokrytí Prahy jeho signálem. Spin je hudební stanicí, která je určena mladým posluchačům ve věku 15–25 let. Hudebně se zaměřuje na progrsivní styly HipHop,RapaR&B.

 

ABradio nabízí internetové vysílání Spinuve formátu Windows Media a to ve třech kvalitách. Běžná kvalita 32 kbsje dostupná i posluchačům s modemovým připojením, střední a vyšší kvalitu 64 kbs a 192 kbs pak ocení všichni uživatelé rychlého připojení např. prostřednictvím AD­SL.

 

Posluchači mohou Spin 96,2ladit na rozhlasovém portálu www.abradio.cz. Zde naleznou jeho streamy v sekci Ze vzduchu CZ. Internetové vysílání je dispozici rovněž na webových stránkách rádia http://www.radiospin.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.