Byl spuštěn portál www.ceskehry.cz

Na adrese www.ceskehry.cz najdou od pondělí všichni zájemci několik desítek her, které mohou bez jakýchkoliv komplikací hned a zdarma začít hrát. Nepotřebují k tomu žádné instalace a složité manuály. Herní portál www.ceskehry.cz je to pravé místo, kde si lze procvičit postřeh nebo zkrátit dlouhou chvíli a přitom se skvěle pobavit.

 

Praha, 28.5. 2007 – Společnost LIMEMEDIA spustila v pondělí provoz nového herního portálu www.ceskehry.cz. Každý, kdo si chce odpočinout od shonu všedního dne nebo si procvičit postřeh, zde jistě najde alespoň jednu hru, u které se odreaguje nebo dobře pobaví. Jednoduše a zadarmo.

 

Portál nabízí několik desítek her, které jsou denně doplňovány, a které jsou přehledně uspořádány do kategorií podle svého zaměření. Hráči tak mohou vybírat ze sportovních, klikacích, skákacích, akčních, logických a dalších her. K jejich hraní není potřeba žádné instalace či složitých manuálů. Stačí jen navštívit internetové stránky www.ceskehry.cz, vybrat si požadovanou hru a přímo v internetovém prohlížeči ji spustit a hrát.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.