Přípravy Koncertu Rádia OK jsou v plném proudu

Rádio OK uspořádá i v tomto roce svůj velký Koncert pod širým nebem. Konkrétní termín je v sobotu 9. června 2007 v Tisové u Vysokého Mýta. „Po dobrých loňských zkušenostech jsme neměli jediný důvod měnit areál TJ Sokol Tisová“, řekl programový ředitel Rádia OK Daniel Rumpík. Podle něj se už i místní na koncert moc těší a sami pro návštěvníky chystají řadu zajímavých vylepšení. Týkat by se to mělo zejména občerstvení a parkování.
Opravdovou lahůdkou je ale zejména letošní program. Posluchači se mohou těšit na Petra Spáleného, Marii Rottrovou, Jakuba Smolíka, Petra Rezka, Wabiho Daňka s Milošem Dvořáčkem a také skupiny Turbo a Yo Yo Band. „Posluchače čeká opravdu to nejlepší z toho, co nabízí česká populární hudba! Vybírali jsme schválně ty interprety, jejichž písničky patří v našem vysílání dlouhodobě k těm nejoblíbenějším“, dodal Daniel Rumpík.
Koncert začne ve 13 hodin, areál bude ale otevřený už v 10 dopoledne. „Jde nám o to, aby zejména starší návštěvníci nemuseli dlouho stát před areálem. S otevřením bude zároveň zahájen provoz občerstvení“, doplnila promotion manažerka Rádia OK Lenka Fáborská.
Vstupenky jsou už nyní v prodeji na několika předprodejních místech. Posluchači si je mohou samozřejmě zakoupit i v prostorách Rádia OK. „Vstupenky letos stojí 99,– Kč, stejně jako v loňském roce budou mít děti ve věku do 6 let a držitelé průkazů ZTP vstup zdarma“, dodal Daniel Rumpík. Podle něj dostane každý návštěvník ke své vstupence krásný balónek s logem stanice a také speciální vydání Letních novin Rádia OK. Ty budou opět plné zajímavostí ze života rádia. Na místě  bude navíc i stánek, kde si budou posluchači moct zakoupit i nejrůznější propagační předměty s logem Rádia OK.
Všechny další podrobnosti se posluchači dozví přímo ve vysílání nebo také na internetových stránkách www.radio-ok.cz.
 
Generálním partnerem koncertu Rádia OK je cestovní kancelář Jiří Kalousek.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.