Billy Idol pracuje na novém albu a knižní autobiografii

  • Billy Idol pracuje na novém albu a knižní autobiografii Fotogalerie (8)
    • 03.06.2013
    • Tisk

    Britský punk rockový veterán Billy Idol má na příští rok velké plány. V roce 2014 chce nabídnout …

    Sdílejte článek:

Britský punk rockový veterán Billy Idol má na příští rok velké plány. V roce 2014 chce nabídnout novou muziku a také vydat paměti.

O tom, co ho teď plně zaměstnává, se Billy Idol rozpovídal v průběhu konferenčního hovoru s redaktory magazínu Billboard.

Ti muzikanta kontaktovali kvůli letošnímu Bonnaroo Music & Arts Festivalu, kde vystoupí 15. července o půlnoci.

Do koncertního setu zařadí pár nových skladeb. Mezi nimi např. písně „Ghosts“ a „Love and Glory“.

Poté, co koncem měsíce července završí aktuální turné, hodlá se i s kapelou soustředit na práce, jejichž výsledkem má být jeho první plnohodnotné studiové album od roku 2006, kdy vydal počin Happy Holidays.

Nahrávání má začít na podzim.

„Průběžně dáváme dohromady nové skladby. Některé z nich jsou spíš balady, ale samozřejmě je vybalancujeme takovými těmi klasickými zábavnými songy, které lidé znají a očekávají. Je to stejně jednoduché i obtížné zároveň jako vždycky. Nová píseň je něco jako neobjevená země… Pořád mě to hodně baví. Když přijdete se skvělým songem, je to samo o sobě obrovská odměna,“ uvedl Billy Idol.

Co se týče připravované knihy, tu už má hotovou ze dvou třetin.

„Knihu teď editujeme. Je to taková série vzpomínek, což je srandovní, protože si vlastně nic nepamatuju! Takže spíš útržky, které mi utkvěly v hlavě. Snažil jsem se dát dohromady přehled mé kariéry, píšu o lásce k muzice, o soukromém životě, přidávám různé úvahy o tom, co jsem udělal správně nebo špatně. Je to procházka mou kariérou, vylíčená mými vlastními slovy,“ naznačuje Billy Idol, co v knize můžeme očekávat.

Upřesnil také, že se snažil být upřímný a psát o různých záležitostech z jeho pohledu, což se některým zainteresovaným ve výsledku nemusí zamlouvat.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.