Kdy začnou Red Hot Chili Peppers pracovat na nové desce?

Red Hot Chili Peppers se na podzim pustí do práce na příštím studiovém albu. Nástup do studia v měsíci září teď potvrdil bubeník Chad Smith.

Kapela, která vydala zatím poslední album I´m With You v roce 2011, se sejde, aby rozvinula už existující nápady a rozpracovala nástřely nových skladeb tak, aby byly připravené k pozdějšímu nahrávání.

Bubeník Chad Smith magazínu Billboard řekl: „S největší pravděpodobností se sejdeme v září a hodláme se plně soustředit na tvorbu písní pro nové album.“

„Vždycky máme v záloze pár nápadů, které přijdou, když jamujeme, rozehráváme se na zkouškách před koncerty nebo když zvučíme bezprostředně před jednotlivými show.“

„Někdy prostě hrajeme úplně cokoliv, změť zvuků, ze které nám pak něco málo utkví v hlavách. Do chvíle, než se všichni čtyři zavřeme v jedné místnosti, obvykle nemíváme kompletně hotovou ani jednu skladbu. Tehdy začíná skutečný proces skládání. Takže ano, těšíme se na podzim,“ vysvětluje Smith, jak úspěšní Red Hot Chili Peppers vytvářejí nové písničky.

Kapela, která je bez přestávky na turné poslední rok a půl, začátkem měsíce zahrála taky pro dalajlámu.

A to 11. května v Portlandu v americkém státě Oregon, kde duchovní vůdce Tibeťanů navštívil Maitripa College v rámci akce Dalai Lama Environmental Summit.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.