George Michaela víc než po týdnu pustili z nemocnice

  • George Michaela víc než po týdnu pustili z nemocnice Fotogalerie (14)
    • 31.05.2013
    • Tisk

    George Michael strávil v nemocnici skoro dva týdny. Po nehodě, kdy vypadl z vozu, byl hospitalizován …

    Sdílejte článek:

George Michael strávil v nemocnici skoro dva týdny. Po nehodě, kdy vypadl z vozu, byl hospitalizován 16. května a propustili ho až toto úterý tj. 28. května.

Před dvěma týdny museli George Michaela do nemocnice přepravit vrtulníkem.

K nehodě, při níž vypadl z auta, když se snažil za jízdy v plné rychlosti zavřít nedovřené dveře, došlo na dálnici M1 v britském hrabství Hertfordshire.

„Můžeme potvrdit, že George Michael byl propuštěn z nemocnice. Odpočívá a plně se soustředí na rekonvalescenci. Je v pořádku a děkuje všem za vzkazy a podporu,“ píše se na oficiálních stránkách umělce.

Svědkyně nehody vypověděla, že zpěvák ležel na silnici a všude byla krev. Katherine Fox uvedla, že se mu snažila pomoct po dobu, než dorazila záchranka.

Stanici BBC News řekla: „Jela jsem ve třetím pruhu dálnice a musela jsem dupnout na brzdy, když jsem viděla, že se něco stalo. Pak jsem se ohlédla a uviděla jsem ležet člověka na silnici. Zastavila jsem, protože všichni ostatní, kromě vozu bezprostředně za mnou, jeli dál.“

Dodala taky, že o George Michaela už se v tu chvíli staral další muž, který zřejmě cestoval v autě s ním. Přestože všude byla krev, zpěvák prý neztratil vědomí.

„Nad levým obočím měl hlubokou trhlinu a celý jeho obličej byl od krve. Mluvila jsem na něj, ale byl v šoku, takže nemohl ani mluvit.“

Připomeňme, že v roce 2010 byl Michal odsouzen k osmi týdnům vězení za řízení pod vlivem drogy.

Tehdy řídil zkouřený marihuanou a jeho jízda prý vůbec nebyla bezpečná.

Soud mu taky na pět let zakázal řízení motorových vozidel a vyměřil pokutu v částce kolem padesáti tisíc korun.

Minulý měsíc se objevila informace o tom, že zpěvák od letošního února strávil dva měsíce v luxusní léčebně v Austrálii, a to kvůli psychickým problémům.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.