Nová deska Nine Inch Nails je hotová a vyjde ještě letos

  • Nová deska Nine Inch Nails je hotová a vyjde ještě letos Fotogalerie (19)
    • 30.05.2013
    • Tisk

    Znovuzrození Nine Inch Nails se upsali novému vydavatelství Columbia Records, u kterého je také …

    Sdílejte článek:

Znovuzrození Nine Inch Nails se upsali novému vydavatelství Columbia Records, u kterého je také další kapela frontmana Trenta Reznora, formace How To Destroy Angels.

Co vás ale jistě bude zajímat mnohem víc, je fakt, že Nine Inch Nails mají hotovou novou desku a vydají ji ještě v letošním roce.

Na nástupci počinu The Slip z roku 2009 prý Reznor společně s producenty Atticem Rossem a Alanem Moulderem tajně pracoval celý uplynulý rok.

„Nebyl jsem zcela upřímný ohledně toho, čím se v poslední době zabývám,“ uvedl Reznor v čerstvém prohlášení.

„Po celý rok jsem non-stop pracoval s Aticem Rossem a Alanem Moulderem na novém plnohodnotném albu Nine Inch Nails. S radostí můžu říct, že je hotové a skvělé. A to je skutečný důvod a motivace k tomu, proč jsem se rozhodl znovu postavit kapelu a vyrazit na turné. Moje práce pro film, How To Destroy Angels a další projekty mě kreativně velmi stimulovaly. Nahromaděnou energii jsem se rozhodl využít k posunu NIN do nových dimenzí. A je to!“

Reznor reformoval Nine Inch Nails před pár měsíci.

Angažoval kytaristu King Crimson Adriana Belewa, Joshe EustiseTelefon Tel Aviv a kolegy z předchozích turné Robina Fincka, Alessandra Cortiniho a bubeníka Ilana Rubina.

Kapela v nové sestavě letos v létě vystoupí na několika festivalech.

V roce 2009 Trent Reznor oznámil, že Nine Inch Nails vyrazí na turné k dvacátému výročí existence, které bude zároveň rozlučkovým.

Chtěl se naplno věnovat druhé kapele How To Destroy Angels a práci pro filmový průmysl.

Společně s Atticem Rossem vytvořil soundtracky ke hře Call of Duty: Black Ops 2 a filmům The Social Network a Muži, kteří nenávidí ženy.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.