Impuls stále první rádio v ČR

Praha, 10.května  2007  Rádio Impuls má po posledním zveřejněném  výzkumu poslechovosti rádií úsměv na rtech. Výsledky potvrdily nejen dominantní postavení Ráááádia na rozhlasovém trhu, kdy dosáhlo nejlepších výsledků v historii Radio Projektu ve všech rozhodujících ukazatelích, ale také zvyšující se náskok Rádia Impuls vůči  ostatním rádiím. Impuls poslouchá denně 996 tisíc posluchačů, tedy o 99, respektive o 117 tisíc posluchačů více než druhé  respektive třetí rádio. Odstup v poslechovosti za týden (weekly reach) je ještě větší. S jedním 1.966 tisíci posluchačů má Rádio Impuls náskok před dalšími rádii, 265 respektive 278 tisíc posluchačů.

 

Nárůst v daily a weekly reach se spolu  s rostoucí délkou doby poslechu promítl i do podílu na trhu. Jeho hodnota 13 % ukazuje, že Impuls je nadále jasně  nejsilnějším  rádiem na českém trhu, což potvrzuje i prvenství v rozhodujících cílových  skupinách (první je například Rádio Impuls nejen v cílové skupině mužů, ale i skupině  žen).

 

Radio Projekt přitom potvrdil i roli Rádia Impuls jako  informačního média. Před veřejnoprávním Radiožurnálem  má Rádio Impuls v daily reach náskok  310 tisíc, ve weekly dokonce 728 tisíc posluchačů.

 

Jsme ráááádi, že nám výsledky umožňují pokračovat v budování Rá­ááádia, rádia, které svým posluchačům nabízí kombinaci  české hudby, zpráv, informací i zábavy,“ poznamenal k výsledkům Radio Projektu Jiří Hrabák, generální ředitel Radia Impuls. „*Přitom ale doufáme, že i v budoucnosti  budeme mít při výsledcích důvod k úsměvu*.“

 

Rádio Impuls – Úsměv nám sluší!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.