Hokejový přenos na ČRo s rekordem

Přenos ze včerejšího zápasu mezi Českem a Ruskem si na internetu nenechal ujít rekordní počet posluchačů. Internetové vysílání Radiožurnálu si v době zápasu v jeden okamžik naladilo až 5.500 posluchačů, když celkem Čro1 Radiožurnál včerejšího dne na internetu poslouchalo na 26.700 posluchačů.

** **

 

Praha, 10.5. 2007 – Čtvrtfinálový zápas z MS v ledním hokeji mezi Českem a Ruskem nesledovaly jen statisíce diváků v televizi, ale i nemalý počet rozhlasových posluchačů. Přenos z klíčového zápasu nabídl českým posluchačům ČRo1 Radiožurnál, který kromě terestrického vysílání šíří svůj program i prostřednictvím internetu.

 

Zmíněný zápas ve vysílání ČRo1 Radiožurnálu poslouchalo na internetu v jeden okamžik až 5.500 posluchačů a v rámci tohoto hokejového přenosu proteklo internetem půl gigabitu dat z sekundu. Celkem si ČRo1 Radiožurnál naladilo včerejšího dne na internetu na 26.700 poslucha­čů.

 

Internetové vysílání ČRo1 Radiožurnálu technologicky realizuje společnost ABradio. Ta uspěla v lednovém výběrovém řízení, které v prosinci Český rozhlas vyhlásil, a od února zprostředkovává internetové vysílání všech stanic Českého rozhlasu. To je dostupné jak na internetových stránkách ČRo http://www.rozhlas.cz/audio/vysilani?… tak i na rozhlasovém portále ABradio http://www.abradio.cz/.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.