Xindl X pokračuje v koncertech, i s dechovou sekcí orchestru

  • Xindl X pokračuje v koncertech, i s dechovou sekcí orchestru Fotogalerie (3)
    • 15.05.2013
    • Tisk

    Xindl X završil úspěšnou jarní sérii akustických koncertů s názvem "Turné s kytarou a Lá$kou …

    Sdílejte článek:

Xindl X završil úspěšnou jarní sérii akustických koncertů s názvem „Turné s kytarou a Lá$kou“. Tím ale možnost užít si ho jako písničkáře naživo nekončí.

V duu s pianistou/ky­taristou/banjis­tou Daliborem Cidlinským Jr. vystoupí například na Colours of Ostrava a na Votvíráku.

V rockovější podobě s kapelou se objeví na Festivalu Okoř a na Benátské noci.

Exkluzivně pro Rock for People zase připravuje speciální set s kapelou a se čtrnáctičlennou dechovou sekcí Orchestru Karla Vlacha. Všechny písničky budou mít pouze pro tento koncert speciální aranže a nikde jinde je neuslyšíte.

Xindl X dodává: „Turné s kytarou a s Lá$kou je za náma. Díky vám všem, co jste se ho zúčastnili! Byli jste super publikum a my jsme si to moc užili! Ale teď samozřejmě neházíme kytaru do žita, ale naopak vyrážíme do útoku na jarní a letní fesťáky. Kde nás možno vidět, zjistíte hravě z našich stránek v sekci „koncerty“. Těšíme se na vás!“

Na konec června chystá Xindl X taky premiéru nové verze písně „Casio“.

Během léta bychom se k ní měli dočkat i videoklipu. Tím se muzikant rozloučí s deskou Lá$ka a vrhne se na natáčení nové, která by měla vyjít v příštím roce.

www.xindlx.cz
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.