Sheryl Crow je prý typickou singl pracující matkou

  • Sheryl Crow je prý typickou singl pracující matkou Fotogalerie (3)
    • 06.05.2013
    • Tisk

    Americká zpěvačka a kytaristka Sheryl Crow se považuje za typický příklad pracující matky …

    Sdílejte článek:

Americká zpěvačka a kytaristka Sheryl Crow se považuje za typický příklad pracující matky samoživitelky. Stará se o dva adoptivní syny – šestiletého Wyatta a tříletého Leviho.

A to bez tatínka a nového životního partnera prý nijak náruživě nehledá.

Stále hodně vytížená Sheryl Crow, které by nikdo netipoval 51 roků, neustále koncertuje a věnuje se hudební produkci.

Co ji ale prý v životě těší nejvíc, je fakt, že dokáže pracovní povinnosti bez problémů skloubit s povinnostmi, jež s sebou přináší mateřství.

„Jsem typická singl pracující matka. Všechna moje rozhodnutí se řídí podle toho, co je nejlepší pro mé děti,“ ujistila zpěvačka v rozhovoru pro magazín Parade.

„Mám štěstí, že kluci jsou zatím ještě malí a pružní co se týče cestování. Můžou se mnou být v tourbusu a každý večer je ukládám ke spánku, i když je to do kóje a ne do jejich domácích postýlek. Čteme si pohádky a snažíme se i na cestách navodit atmosféru domova.“

„Bereme na turné věci, které jsou pro ně důležité a dodržujeme určitý denní režim, jak jen to jde: spánek, jídlo apod.,“ dodala Sheryl Crow.

„Ale jsem jako kterákoliv jiná pracující máma – usínám s myšlenkou na děti a s myšlenkou na ně se i probouzím. Všechna rozhodnutí v životě se řídí tím, co bude právě pro ně optimální. Myslím, že to tak dělají všechny matky.“

Sheryl Crow teď kromě častého koncertování také pracuje na novém studiovém albu.

Půjde o nástupce počinu 100 Miles from Memphis z roku 2010.

Zpěvačka prý přijde s úplně novým zvukem: „Je to vůbec poprvé, co můžu říct, že albu bude dominovat country. Bydlím v Nashvillu už sedm let a jsem obklopena úžasnými country muzikanty i skladateli. Skvěle jsem mezi ně zapadla.“

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.