Český YouTube Fest letos přináší spoustu novinek

  • Český YouTube Fest letos přináší spoustu novinek Fotogalerie (15)
    • 29.04.2013
    • Tisk

    Projekt Český YouTube Fest, který pomáhá interpretům vyjít z davu, vstoupil do třetího ročníku …

    Sdílejte článek:

Projekt Český YouTube Fest, který pomáhá interpretům vyjít z davu, vstoupil do třetího ročníku. Soutěž pro nadějné hudebníky potrvá do 20. května 2013.

Odborná porota pak vybere a vyhlásí ty nejtalentovanější.

Tváří letošního ročníku je obnovená skupina Lucie.

Český YouTube Fest v tomto roce přináší spoustu novinek.

Získává mezinárodní rozměr a nejlepším interpretům otevírá širší prostor. Kromě známých českých festivalů (Rock for People, Jam Rock a United Islands České spořitelny) si totiž vítězové zahrají na maďarském festivalu Sziget, jednom z největších v Evropě. V jednání je i další zahraniční festival.

Letos poprvé je také možné přihlašovat skladby s textem v jakémkoliv jazyce.

Originální videoklipy včetně hudby i textu lze na kanál youtube.cz/ces­kyfest po splnění podmínek nahrávat do 7. května 2013.

Den „D“, nastane 20. května, kdy odborná porota v čele se skupinou Lucie vyhlásí 15 nejlepších adeptů, kteří půjdou do finále.

Mezi porotci se dále objeví producent Boris Carloff a vítěz minulého ročníku, skupina BekOfis.

Odbornou porotu doplní zástupci OSA a Bandzone.cz. Samotného vítěze si pak zvolí diváci prostřednictvím hlasování na kanálu Českého Youtube Festu.

Hlasování bude ukončeno 10. června 2013. Výsledky budou vyhlášeny při slavnostním předávání Výročních cen OSA 2012 v divadle Hybernia 12. června.

Český YouTube Fest probíhá pod záštitou OSA (Ochranný svaz autorský) ve spolupráci s hudebním portálem Bandzone.cz a českým Googlem.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.