Už v květnu u nás vystoupí irský bavič Dylan Moran

  • Už v květnu u nás vystoupí irský bavič Dylan Moran
    • 19.04.2013
    • Tisk

    Irský bavič, herec a scénarista Dylan Moran, kterého můžete znát z britské britské komediální …

    Sdílejte článek:

Irský bavič, herec a scénarista Dylan Moran, kterého můžete znát z britské britské komediální televizní show Black Books, se vůbec poprvé představí na české půdě naživo.

Stane se tak v neděli 12. května v pražském Divadle U Hasičů. Vstupenky na toto představení se prodaly během neuvěřitelných osmi minut, a tak pořadatelé obratem potvrdili druhé na předchozí den – sobotu 11. května.

Tady je malá ukázka jeho umění s českými titulky.

Moran je mistr vtipu, jeho trefné narážky na hříčky života spojené s jeho nezaměnitelným vzezřením dohání mnohé k slzám – smíchu, samozřejmě. Pro nás je nesmírnou ctí představit Morana českému publiku. V bavičství a stand up komedii patří k absolutní špičce, například jen za seriál Black Books získal dvě ceny BAFTA,” vyjádřil se jeden ze zástupců pořádající agentury Fource Entertainment k premiérovému představení.

Dylan Moran pochází z Irska, léta ale žije s rodinou v anglickém Edinburghu.

Skoro každý rok obráží zemi se svými bavičskými kousky. Mezi jeho nejpopulárnější tvorbu patří např. Like, Totally, Monster a What Is It.

Do České republiky zavítá představit nejčerstvější komediální kousek Yeah, Yeah, který se zaobírá širokým spektrem věčných témat: stárnutím, alkoholem, nezbednými dětmi, jídlem, leností, politikou, sexem – zkrátka tím, co Morana právě baví, nebo dohání k šílenství.

"Diváci musí počítat s tím, že představení není tlumočené, jde tedy o představení vedené čistě v anglickém jazyce,“ upozorňuje pořadatel

Lístky na Moranovo minulé turné se vyprodaly přes noc.

Vstupenky na historicky první vystoupení Dylana Morana v České republice pořídíte v síti Ticketpro.

www.fource.cz
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.