Kdo vystoupí na Staromáku a pojede na Sziget?

Praha 3. 4. 2007

Další ročník hudební soutěže, která hledá talenty napříč hudebním spektrem již odstartovala. Na internetových stránkách časopisu Report www.ireport.cz
si můžete poslechnout a podpořit jednu ze 150 písniček kapel, které se letos do soutěže „Talent MMF“ přihlásily. Svým hlasem si sami volíte kapelu, která pro vás vystoupí na pódiu velkého charitativního koncertu 12. května na Staroměstském náměstí v rámci Maraton Music Festivalu vedle kapel jako Guločar, Navigators nebo Soil. Vítězná kapela navíc dostane možnost prezentace na proslulém festivalu Sziget v Maďarsku.

Ostatní hudebníci mohou svým hraním podpořit běžce Volkswagen Maratonu Praha a nesoutěžních zábavných běhů o víkendu 12. a 13. května. V centru Prahy podél maratonské trati bude rozmístěno 30 music pointů, kde můžete předvést svůj talent široké veřejnosti.
Všichni muzikanti, kteří mají rádi affro & latino, se navíc mohou připojit ke karnevalovému průvodu, který v rytmu bubínků roztančí pražské ulice.
Vezměte si bubínky a přijďte ve 14:00 na Staroměstské náměstí, kde to všechno začne!

Hlasujte a přijďte se podívat na jedinečný koncert desítek kapel v ulicích metropole a na vašeho vítěze…
Další informace o programu, soutěžích na www.pim.cz
  

_____________­________________________­________________________­___
Více informací:        Web projektu:
Prague International Marathon, spol. s r.o.   www.pim.cz
Tel.: +420 224 919 209
Monika Klementova
e-mail: klementova@pim.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.