Rocková skupina Doga slaví čtvrt století na scéně

  • Rocková skupina Doga slaví čtvrt století na scéně
    • 16.04.2013
    • Tisk

    Dnes už legendární rocková formace Doga naplánovala na termín od konce března do začátku …

    Sdílejte článek:

Dnes už legendární rocková formace Doga naplánovala na termín od konce března do začátku letních prázdnin celkem čtrnáct koncertů napříč republikou.

Hosty na jejím turné budou kapely Konflikt a Traktor.

Doga taky 21. března vydala DVD a CD k 25. narozeninám 25 let Rock´n´Rollu.

Severomoravská kapela letos slaví čtvrt století na scéně, což je věk, kdy jsou chlapi v plné síle. Přestože jsou ale členové Dogy na první pohled už větrem pořádně ošlehaní čtyřicátníci, jakmile vlítnou na pódium, roztřískají na hadry mnohem mladší rockové harcovníky.

Co by se také dalo čekat od týpků, kteří točili hudební videa s pornoherečkou a nahota ve videoklipech jim rozhodně nevadí.

A k tomu alkohol, metla lidstva, také málem jeden čas kapelu téměř rozbila. Nakonec proto odešel basák Pepa Šiko, kterého alkohol stál život. Před několika lety ho nahradil zase Pepa, tedy Pepsi.

Členové kapely svou kariéru označují jako „25 let chlastu“. Výstřední miláček modelek, hereček a zpěvaček Izzi, extravagantní bicman Mrňus, snad jediný slušňák (ač s velkou rezervou) Lumos a za tlusté struny tahající ranař a vládce pražského podsvětí Pepsi.

Za nálepku chlastounů se nestydí a sčítají škody bouřlivého rock´n´rollového života, rozbitá auta, polámaná motorkářská těla pod koly náklaďáků, výtržnosti při zastavení dopravy na Nuseláku…

Je toho hodně a podivme se jen na tím, jak je možné, že to všechno chlapci dokonce s čistým trestním rejstříkem ve zdraví přežili.

Rozpis koncertů najdete na webových stránkách kapely.

www.dogamusic.cz
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze